Transformers Universe – Vzestup a pád

Transformers Universe bylo původně zamýšleno jako čisté MMO, kdy budete ovládat vlastní charakter a pláty budou tvořit zbroj, takže by existovala možnost změny vzhledu nebo customizace. Ovšem po příchodu nového ředitele se z dané hry stala MOBA. Značně se osekala na pár map, kde se s týmem spoluhráčů snažíte zničit protihráče druhé frakce a při tom získat i nějaký ten energon.

Tím si hra získala odpůrce, ale i fanoušky. Není to dlouho, kdy se Transformers Universe vyhouplo z beta-testu do oficiálního vydání. Každý z vás si tak může zkusit hru na vlastní kůži, ale jen do 31.ledna 2015. Ptáte se proč?

Jadex již oficiálně oznámil zrušení hry Transformers Universe a to do konce ledna. Hráči, kteří zasponzorovali hru zakoupením ingame bonusů a itemů, nebudou finančně tratit. Dle zprávy od Jagex budou všem peníze vráceny.

A co bude dál?

Nezbývá nic než jen doufat, že vznikne konečně kvalitní MMO s tématikou Transformers. Ovšem záleží to hlavně na Hasbru, které se zatím stále více zaměřuje na dětské publikum – viz. Robots In Disguise a jeho podivné altmody, jako je žába, krab… Pokud ovšem nepřekvapí jako Animated, ale to už vybočujeme od her.

A na závěr si můžeme připomenout Universe těmito kvalitními koncepty.

 

tom-stockwell-bots-fems tom-stockwell-decepticon-switchbladetom-stockwell-arsetom-stockwell-hound tom-stockwell-megatrontom-stockwell-ratchet tom-stockwell-ship tom-stockwell-ship2