Transformers seriály

Protože informací ohledně jednotlivých seriálů je nyní velmi pramálo, přinášíme Vám tento krátký, ale snad užitečný článek s informacemi, na co se můžete v nejbližší době těšit.

Transformers: Robots in Disguise

V posledních novinkách k tomuto seriálu jsme zmínili informaci, že seriál se bude vysílat do konce tohoto roku. V zahraničí byla již odvysílána epizoda 23 s názvem „Sick as a Bot“. Čekají nás tedy ještě 3 díly, tedy 3 týdny vysílání a poté by měl seriál skončit. Tvůrci seriálu fanoušky ujistili, že budou vyřešeny všechny otázky.

S3E23 –Sick as a Bot – 21.10.2017
S3E24 –Five Fugitives – 28.10.2017
S3E25 –Enemy of My Enemy – 04.11.2017 (USA); 29.11.2017 (VB)
S3E26 –Freedom Fighters – 11.11.2017 (USA); 4.11.2017 (VB)

Transformers: Cyberverse

A jak rovněž bylo řečeno v minulých novinkách, „Robots in Disguise“ nahradí nový projekt „Cyberverse“. Informací je zatím opravdu velmi málo, projekt by měl startovat v roce 2018, již nyní máme ale první obrázek, kde jsou zatím tři zdá se hlavní postavy a to Bumblebee, Windblade a Optimus Prime.

Při pohledu na Bumblebeeho je jasné, že se tvůrci navrátili k módu z Generation 1, stejně tak jako v připravovaném Bumblebee Movie, který nás též čeká příští rok. Opět se nám tu objevuje postava Windblade, kterou již můžeme znát z Robots in Disguise. A samozřejmostí je Optimus Prime.

K seriálu již máme i oficiální děj:

Bumblebee je na kritické misi, kde jsou v sázce životy, pouze si však nemůže vzpomenout, co to je. Naštěstí ho najde Windblade, která mu pomůže opravit zničené paměťové čipy. Díky tomu si Bumblebee opět začíná pozvolna vybavovat svůj život na Cybertronu, než přišel na Zemi. Vzpomínky plné krásných chvílí s jeho přáteli, ale i tragické momenty, které změnily jeho život. Minulost z něj zrodila hrdinu, tak jak ho známe dnes. Po obnově jeho paměti se objeví další stopa, která je povede k tomu, aby společně dokončili misi a zachránili své přátele i Zemi, ale Decepticoni jim jsou v patách a dochází čas.

Podle zahraničních stránek, se děj bude zabývat Bumblebeeho minulostí, zpráva Comicbook.com naznačuje, že se nám objeví i další Autoboti ve flashbacích.

Transformers: Titans Retun

A jako poslední tu máme pokračování projektu „Combiner Wars“, ten nám skončil v roce 2016 a nyní v listopadu 2017 se chystá jeho pokračování. To ponese název „Titan Returns“ a těšit se na něj můžeme už 14.11.2017, tedy týden poté, co skončí „Robots in Disguise“. Zatím víme, že bude mít 10 dílů, kdy jeden díl bude mít 11 minut, takže podobně jako u Combiners Wars.

Posledním projektem v tomto web seriálu bude „Power of the Primes“. Hasbro tyto web seriály vede pod názvem „Prime Wars Trilogy“. Video z přípravy můžete shlédnout zde.

Tak to by byl následující přehled, co nás čeká do konce roku 2017 a krátký pohled do roku 2018. O dalších informacích Vás budeme průběžně informovat.