Transformers: Bumblebee – nové informace 5/2017

Máme tu pro Vás novinky z natáčení. Pojďme se společně podívat co nejnovějšího přinesly uplynulé týdny.

V září pokračovalo natáčení v Kalifornském městě Vallejo, na zahraničních stránkách se rovněž objevily fotografie z natáčení. Na jedné z nich si můžete všimnou názvu na autobusu „Brighton Falls“, jedná se o název fiktivního města, kde se příběh bude odehrávat.

LAIKA studio tweetlo obrázek režiséra Travise Knighta, který stojící vedle auta, co vypadá, jako červený modifikovaný 1971 Plymouth GTX. Toto studio se však nepodílí na Bumblebee movie, fotografii tweetly prostě proto, že Travise je jejich prezident a generální ředitel. Podle barvy by se dalo říci, že se jedná o Cliffjumpera, nicméně jak zdůraznil člen představenstva, zdá se, že má pod kapotou Decepticonský znak. Což bylo následně potvrzeno, jméno Decepticona je však zatím neznámé.

Peter Cullen a Frank Welker se účastnily rozhovoru k The Last Knight, kde Peter Cullen potvrdil svoji účast v Bumblebee movie. Zatím by se dalo předpokládat, že Optimus Prime by mohl příběh vyprávět, případně míti nějaké malé cameo. Na Cullenovo potvrzení, se můžete podívat níže.

Na jedné z fotografií z natáčení z Los Angeles kam se štáb na začátku října přesunul, se objevil herec John Cena. Tento zde vystupuje v obleku na kterém, podle všeho je znak Sektoru 7 (S-7), informace, že se vrátí agenti ze Sektoru 7 již zahraniční stránky potvrdily v srpnu. John Cena má na bundě též napsané jméno „Burns“, čímž odkazuje na seriál Transformers: Rescue Bots. Vedle herce si můžete všimnout harpuny, pokud si vzpomenete na Transformers 2007, kde Sektor 7 podobným vybavením lapil Bumblebeeho a převezl ho do Hooverovy přehrady.

A na závěr pro Vás máme ještě pár koncept artů z The Last Knight