Transformers filmy 02/2019

Po delší době Vám opět  přinášíme nové informacek o budoucnosti Transformers filmů.

Začněme s Bumblebeem, na youtube se totiž objevilo několik vynechaných scén z filmu.

První snímek se jmenuje „Burns Meets Bumblebee“, některé scény zde byly využity už v traileru.

Druhý snímek s názvem „Charlie’s Disappointment“, ukazuje jak si Charlie přiveze Beeho domů a společně s bratrem ho začnou dávat do pořádku.

„There’s A Door In My Way“ se jmenuje scéna, kdy agent Burns chce vyhodit dveře do povětří, aby se dostali k Beemu. Zde můžeme vidět, že akce nebyla tak rychlá, jak jsem si prvně mysleli.

Poslední vynechaná scéna má, co dělat s přepisovaním scénáře, ve kterém se počítalo s tím, že spotřebiče u Charlie doma obživnou, stejně jak tomu bylo v Transformers 2007 a ROTF po doteku prajiskry.

Zajímalo vás někdy jak vznikali mechanické zvuky pro Bee movie? Odpověď naleznete ve videu níže.

Režisér Travis Knight v rozhovoru pro ComicBook.com vysvětloval, proč se Bumblebee s Charlie museli rozloučit. Dle jeho slov se jednalo o jeden z těch vztahů, který změní váš pohled na svět a ukáže vám novou cestu. Oba dva si ovlivnili životy, a pak museli jít každý svoji vlastní cestou. Knight si rovněž myslí, že v dobře napsaném scénáři, by se Charlie a Bee mohli v budoucnu opět setkat.

A na závěr jedna velká zpráva, producent Lorenzo di Bonaventura uvedl, že se oficiálně nepracuje na žádném pokračování Transformers po The Last Knight. I když Bonaventura téměř každý týden udával jiné informace, tohle je již poslední verze. Dále Bonaventura uvedl, že se Michael Bay nevrátí do režisérského křesla u dalších Transformers.

Použité materiály – www.tfw2005.com