Transformers filmy 03/2019

Po delší době Vám opět  přinášíme nové informacek o budoucnosti Transformers filmů.

Opět se zde vrátíme k Bumblebee movie, protože se vždy objeví nějaká nová informace a byla by škoda se o ní nepodělit.

Není novinkou, že se Bee ještě přetáčel, a tedy některé scény byly úplně vyhozené, z jiných zůstaly jenom koncepty. Stejně tomu je tak s konceptem, kde je vidět zmrzlý Megatron, kterého měl už v té době sektor 7 na své základě. Megatron má mód z Bayformers, což byl též důvod, proč nebyl viděn na Cybertronu v úvodní scéně filmu, protože Bee byl prezentován jako prequel. Jak ale už víme, Bee je oficiálně reboot, takže je nakonec dobře, že nám zmrzlého Megatrona neukázali a my se můžeme těšit, že se snad objeví v Bumblebee 2.

Sám Travis Knight uvedl, že chtěl film natočit pro všechny, tedy i pro ty, co jim Transformers nic neříká. Co se týče pokračování, Knight zatím nic nepotvrzuje, ale ani nevyvrací, že by rád sledoval další vývoj postav. „Čas ukáže“, uzavírá rozhovor.

V minulých novinkách jsme Vám ukázali vynechané scény, mezi nimiž byla scéna, jak u Charlie doma obživnou spotřebiče. Umělec Shane Baxley sdílel své koncepty z této scény na svém instagramu a vy si je můžete prohlédnout níže.

Na svém Instagramu sdílel koncepty i Stephen Zavala, tentokráte se jedná o postavy z úvodní scény ze Cybertronu.

Niže se můžete podívat na další koncepty z filmu.

A pokud jste ješte neviděli „Jak měl skončit Bumblebee“, podívejte se níže.

Použité materiály – www.tfw2005.com, www.seibertron.com