Comic Con 2012

Comic Con 2012

Comic-Con, největší setkání fanoušků televizních seriálů, filmů, komiksů a video her v Americe se letos uskutečnilo v San Diegu. Na Comic-Conu se ukazují ty největší firmy, mezi nimiž je samozřejmě Hasbro, které věrným fanouškům přináší informace o svých nových výrobcích, ale ukazuje i plány do budoucna.

Na Comic-Conu nemohli samozřejmě chybět Transformers, kteří mají v Americe jeden z největších fandomů.
Předvedeny byly figurky, jak ze stávajícího seriálu Prime, tak z nové počítačové hry Fall of Cybertron, ovšem mohli jste zde shlédnout i kousky z Kre-O, což jsou transformeři vytvoření ve stylu Lego.

Ze série Fall of Cybertron byly předvedeny nové figurky a to: Grimlock, Blaster, Brawl, Swindel, Vortex, Blast Off a Onslaught; ze série Prime jsou připravené: Sergeant Kup, Rumble a Thundertron. Také byla oznámena příprava nových figurek ze série Prime, tak uvidíme s čím dalším tvůrci přijdou.

Kromě předvedení figurek se konalo i tradiční setkání tvůrců seriálu s fanoušky, letos zde působili hlavně tvůrci a dabéři Fall of Cybertron. Ovšem celé setkání se nemohlo obejít bez Petera Cullena alias Optima Primea. Který se kromě rozdávání autogramů zúčastnil i speciálního rozhovoru s Larry Kingem, který je znám ze své televizní talk show Larry King live, kam si zval významné celebrity a zpovídal je.

Pokud jde o další akce s Transformers, tak další Comic-Con se uskuteční až v příštím roce, jako též BotCon, který je zaměřen jenom na Transformers.


Propagace Hasbra


Ukázka figurek ze série Prime


KRE-O


nové figurky z Fall of Cybertron


Larry King a Peter Cullen


Tvůrci Fall of Cybertron


Ukázka ze hry


Fall of Cybertron hrací prostor


Larry-King-a-Peter-Cullen