San Diego Comic-Con – figurky Prime

San Diego Comic-Con – figurky Prime

Jako každý rok proběhlo v San Diegu na Comic-Conu i letos největší setkání fanoušků scifi, fantasy apod… Firmy jako je např. Hasbro, Shideshow, Marvel, Hot toys zde ukázaly své chystané novinky. Nás ale zajímá, co na nás chystá Hasbro. Nyní se zaměříme na linii Prime, kde ukázali nové figurky, něco málo prozradili k seriálu a představili chystanou hru.

V tomto článku se zaměříme čistě na linii figurek k seriálu Prime. Jelikož je seriál, dá se říci stále novým a aktivním tématem Transformers, přinesl nám Comic-Con mnoho fotek a informací k chystaným figurkám.

První z nich je exkluzivní řada s názvem Dark Energon. Tato řada byla sponzorována firmou Big Bad toy store ( což je internetový obchod ), figurky budou velikostně řady Deluxe a Voyager. Figurky mají tu zvláštnost, že jsou místy poloprůhledné a celkově barvy u jednotlivých charakterů byly pozměněny.

Další řada se skvělým provedením designů je First edition, která byla zrušena a nedostala se tak do USA obchodů, bude nyní v USA dostupná. A to znamená, že i lépe sehnatelná. Do Evropy se však nejspíše nikdy nedostane místo toho tu máme řadu s názvem Robots in disquise, která postrádá některé charaktery jako třeba deluxe Starscreamea a některé postavy mají lehce pozměněný design jako třeba Cliffjumper a celkově jsou menší než ty z First edition. Ale o tomto rozdílu si povíme jindy

Již jsme tedy naťukli řadu Robots in disquise a i zde bylo předvedeno mnoho novinek.

Můžeme se těšit na nové postavy jako je například z Deluxe : Rumble, Sergeant Kup, Arcee, Bumblebee, Knockout, Terrorcon Cliffjumper, Wheeljack, Airachnid, Ratchet

Z Voyager je to: Ultra Magnus, Thundertron, Dreadwing, Optimus Prime Veaponizers

Cyberverse – Legion: Fallback, Knockout, Tailgate

Cyberverse – Commander: Battle Tactics Bulkhead, Skyquake, Ironhide, Nightwatch Optimus Prime

Cyberverse vehicles: Bumblebee battle suit


Terrorcon Cliffjumper


Dark energon


Ironhide


First Edition


Fallback


Dreadwing


Dark energon 2


Dark energon


BTBulkhead


Beebattle-suit


ArceeBeeKnockout


Knockout


Kup


nightwatch-optimus


Rumble


Skyquake


Tailgate


thundertron


ultramagnus


wheeljackratchetairachnid