Comic Con – figurky Fall of Cybertron

Comic Con – figurky Fall of Cybertron

Jak už jste se dozvěděli v minulém článku, v Americe skončil Comic-Con a fanoušci Transformers se zde dozvěděli mnohé o nově připravované hře Fall of Cybertron, a jednak zde byly předvedeny nové figurky. Na které bychom se zde zaměřili.

Z autobotů byly předvedeny figurky Grimlocka a Blastera.

Grimlock jako zástupce dinobotů, má samozřejmě mód dinosaura, přesněji Tyranosaura Rexe, optiky jsou rudé, což neznamená, že by patřil k decepticonům, ale dalo by se z toho odvodit, že jeho povaha bude prudší, než na jakou jsme byli u Grimlocka zvyklí. Takže ve hře to bude jistě jeden z nejlepších bojovníků a ne tupý dinosaurus, jak ho prezentovaly seriály.

Blaster má mnoho společného se Soundwaveem, oba dva se transformují do cybertronického teréního auta a oba mají na hrudi prostor, pro své kazeta boty, u Blastera se též můžeme těšit na kazeta boty, zatím ovšem jenom na Steeljawa.

Výběr nových figurek u decepticonů je o něco větší, z této frakce byly předvedeny figurky: Brawla, Swindela, Vortexe, Blast Offa a Onslaughta.
Důvodem proč je decepticonů pět je prostý, ze všech pěti decepticonů si může sběratel složit Bruticuse, obřího silného robota.

Brawl se již ukázal ve War for Cybertron, kde jste za něj mohli hrát ve skupině s Megatronem a Breakdownem. Transformuje se v tank, v Bruticusovi tvoří levou nohu.

Swindel je znám svými podvodnými obchody, všechno sežene, všechno má na skladě, je mu jedno která frakce vyhraje, hlavně když z toho bude mít on sám prospěch. V Bruticusovi tvoří pravou nohu.

Vortex se transformuje do helikoptéry, je to nebezpečný bojovník, který odklidí každého autobota z cesty. V Briticusovi tvoří levou ruku.

Blast Off se transformuje do cybertronského vzdušného stroje. Se svým silným rentgenovým laserem, dokáže usmažit každého autobota. V Bruticusovi tvoří pravou ruku.

Onslaught se objevil již ve War for Cyberton, pro Xbox 360, PS3 a Nintendo DS. Je to silný a tvrdý bojovník, a též výborný stratég. V Bruticusovi tvoří hlavu a trup.

Všechni decepticoni, kteří jsou zde zmínění, vycházejí i ve formě Deluxe, ve které se též dají složit na Bruticuse, tyto kousky, které jsou zde představené, jsou součástí speciální paku vyrobeného pro Comic-Con v San Diegu pro rok 2012.


Grimlock


Blaster


Brawl


Swindel


Vortex


Blast Off


Onslaught


Bruticus