Vrátí se Allspark v Transformers 4?

Vrátí se Allspark v Transformers 4?

„Na počátku…byla krychle.“ To bylo první, co jste slyšeli, když jste se posadili v kině. Abyste si užili své první akční vystoupení Transformers. „Krychle“ byla Allspark, dárce života pro Cybertroňany.

Otázkou je, uvidíme jí v Transfomers 4?

Díky 2005 Boards členu Anodythe, máme informaci, že se krychle může vrátit v nějaké jiné formě (jako paměť, nebo opravená). Tento kousek je fáma (ano, není to zatím plně potvrzené), přichází od NPR, který navštívil jeden ze skladů Paramountu.

„Randall Thropp, archivář Paramountu, se odvrací v předstíraném strachu z moci Allspark, jako dekorace. Rosemary Brandenburg ji vezme z vitríny. Allspark byla použita, jako rekvizita v Transformers, teď může mít jiný život v nadcházejícím pokračování.“

Trochu z filmu: Allspark, krychle, byla technická rekvizita v prvních Transformers. Protože se jí herec skutečně dotknul, a dokonce s ní i běžel. Rosemary Brandenburg si myslí, že krychle se může znova objevit v Transformers 4, třeba jako dekorace. Je příliš brzy něco takového říkat, ale archivář Thropp říká, že si Brandenburg, bohužel nemůže tento Allspark vzít a použít ho ve filmu.

Ale může si vypůjčit krychli a pořídit kopie, ačkoliv. “Film je docela nebezpečné místo, pro věci.“ Říká. “Musíme neustále opravovat věci. Naši speciální efektoví bratři a sestry, pobíhají a dávají věci do pořádku a naši kaskadérští bratři a sestry též.“

Rosemary Brandenburg má často více kopií těchto předmětů, protože většina z nich vyletí do povětří.