Transformers zajímavosti 02/2021

Po delší době tu pro vás máme pár zajímavých informací, které se v poslední době objevily.

The Hollywood Reporter aktualizoval článek potvrzující, že vzniká úplně nový projekt v Transformers, který nesouvisí s filmem Beast Wars ani pokračováním Bumblebeeho.

Podle sdílených informací je Marco Ramirez (Netflix’s Marvel showThe Defenders) připraven psát scénář a Angel Manuel Soto (Charm City Kings) je připravený k přímé režii. Nový samostatný projekt ukazuje záměry Paramountu vyvinout řadu projektů Transformers, kdy by nové filmy přinášely každé 2 až 3 roky.

S režisérem snímku Angelem Manuelem Sotem byl v nedávné době proveden rozhovor, ze kterého vyplynulo, že nový film bude úplně mimo Bayformers. Příběh se nebude odehrávat v USA a nebude zahrnovat armádu. Ke vniku filmu režisér uvedl, že mu po filmovém festivalu Sundance 2020 zavolali z Paramountu, kde mu nabídli možnost vytvořit nový projekt Transformers, na což Soto nakonec kývnul.

K filmu Soto zatím uvedl, že plánuje humanizovat TF postavy (osobně, ne designově). Chce, aby roboti mluvili jako my, přirozeným způsobem. Je to způsob jakým vzpomíná na Transformers a důvod proč jsme cítili sympatie k původním Transformers. Cítí, že když postavy polidštíme, přiblížíme se k nim, vytvoříme si s nimi spojení, když ne budou to jenom neživý roboti. Soto uvedl, že vždy chtěl natočit film o Transformers, když vyrůstal, miloval hračky Transformers.

Bližší informace o plánovaném projektu zatím nejsou známy.

Další novinkou je natáčení dalšího Transformers akčního filmu. Již je jasné, že režie se ujme Steven Caple Jr. (Creed 2). Rovněž bylo naznačeno, že film Bumblebee zvítězil nad scénářem Beast Wars a bude tak dalším filmem v linii.

Zpravodajský web Journal de Montreal uvádí, že další Transformers film, pro lepší orientaci, je označen jako Transformers 7, bude probíhat v Kanadě. Dle níže uvedené fotografie je vidět, že práce zatím probíhají v ateliérech MTL Grandé Studios, než venku pod širým nebem.

Natáčení bude probíhat po dobu 11 týdnů od července do září, než se štáb přesune do Peru k další části natáčení. TF7 údajně získal rozpočet ve výši 200 milionů $, což je přibližně stejný rozpočet, jaký získaly i předcházející Transformers filmy, kromě Bumblebeeho. Plánovaná premiéra filmu byla zatím stanovena na 24.06.2022.

A rovnou tu máme odhalení první postavy pro film. Zahraniční stránky uvádějí, že je v jednání, aby se k filmu připojil Anthony Ramos, který by měl ztvárnit hlavní postavu, zranitelného a chybujícího hrdinu, který v životě udělal dost chyb a chce se vykoupit s pomocí Optima Prima. Pro film se nyní hledá nová ženská hrdinka.

Použité materiály: Tfw2005.com