Transformers zajímavosti 01/2021

Po delší době tu pro vás máme pár zajímavých informací, které se v poslední době objevily.

Zahraniční stránky přicházejí se speciální zprávou, kdy stanice Nickelodeon si objednala Transformers animovaný komediální seriál.

Bude se jednat o zábavný seriál, který pobaví celou rodinu. V akčním komediálním seriálu musí nový druh Transformerů najít své místo a účel mezi Autoboty, Decepticony a lidskou rodinou, která je adoptuje. Seriál bude mít 26 dílů po 30 minutách a premiéru bude mít výhradně na americkém Nickelodeonu, než se spustí v mezinárodních sítích.

Výkonným producentem série je Ant Ward (Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles) a Nicole Dubuc (Transformers: Rescue Bots), spoluúčast na sérii má dále Dale Malinowski (Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles).

Dle slov autorů se bude jednat o novou věc, která tu ještě nebyla, s kreativním kontextem, kde hlavním tématem bude hlavně rodina. V seriálu se objeví nové postavy, ale i velmi známé Transformers charaktery.  Připravovaná produkce Transformers je součástí strategie Nickelodeonu stát se domovem největším frančíz, které děti a rodiny tolik milují.

Zdá se, že tento projekt bude hlavně cílen na ty nejmenší, co se týče starších Transformers fanoušků, jediné, co bylo zatím uveřejněno o sérii War on Cybertron Trilogy, kterou vysílá Netflix, je podnázev třetí série, který bude: Kingdom.

A ze světa filmových Transformers máme další krátkou novinku, a to že Lorenzo di Bonaventura hlásí návrat Transformers akčních filmů.

V současné době má Hasbro ve výrobě 2 celovečerní filmy.

Ten první bude uveden v létě 2022, „s novou vizí, která zahájí nový Tranformers vesmír“. Režisérem je Steven Caple Jr., který režíroval Creeda 2, produkce Lorenzo di Bonaventura a Steven Spielberg bude jedním z výkonných producentů.

Druhý celovečerní film bude animovaný a ten bude režírovat Josh Cooley, který režíroval Toy Story 4.

A na závěr se můžete podívat na snímky nového Masterpiece Movie MPM-12 Optimus Prime (Bumblebee Movie), ten bude v USA v prodeji od srpna 2021.

Použité materiály: Tfw2005.com, seibertron.com