Transformers zajímavosti 02/2020

Kvůli epidemiologické krizi, které zasáhla celý svět se veškeré plány posunují na příští měsíce, nebo na příští rok, přesto pro Vás máme přece jenom pár zajímavostí.

Hasbro, které svolalo první konferenci promluvilo i o svých plánech do budoucna mezi nimiž jsou:

  • Transformers filmy
  • spolupráce s eOne
  • výroba hraček/figurek a her
  • Snake Eyes: G.I. Joe film – posunutí na rok 2021

Hasbro dále uvedlo, mají v plánu natočit 21 filmů, kromě značky Transformers to jsou např. My Little Pony, G.I.Joe a další.

Články ze serverů Deadline a Hollywood Reporter potvrdily, že je ve výrobě nový animovaný prequel Transformers filmu a jako režisér byl najat Josh Cooley, který rovněž režíroval Toy Story 4.

Vítěz Oskara bude spolupracovat se Andrewem Barrerem a Gabrielem Ferrari (Ant-Man a Wasp). Příběh bude originální a nový, mimo Transformers filmy a film Bumblebee. Snímek se bude odehrávat na Cybertronu a bude se točit kolem vztahu Optima Prima a Megatrona.

Josh Cooley potvrdil svoji práci na projektu na svém Twitteru, kde sdílel Autobotí symbol se slovy „Roll Out.“

S Transformers projekty však nekončíme, nového Transformers filmu, bychom se mohli dočkat 24. června 2022. O jaký film se ale jedná, není zatím vůbec jasné.

Zahraničních zdroje Deadline a Hollywood Reporter uvádí, že nyní se vyvíjejí dva skripty. Jeden od Jamese Vanderbilta (Vražda na jachtě) a druhý od Jobyho Harolda (John Wick 3). Projekt Vanderbilta je založen na Beast Wars, zatímco druhý je údajně zaměřen na události kolem filmu Bumblebee. Ovšem jeden jeden z těchto projektů dostane nakonec zelenou společně s animovaným filmem Joshe Cooleya. Poražený film může dostat pozdější datum premiéry, nebo se taky film nemusí natočit, to ve světě filmu nikdo nemůže vědět.

Transformers: Beast Wars

Hasbro také zveřejnilo, že jeho skupina eOne podepsala dohodu s Jeremy Latchamem na výrobu filmů založených na vlastnostech Hasbra s originálním obsahem.

Latchman dříve pracoval na Avengers filmech, Spider-Man: Homecoming, Guardians of Galaxy a dalších projektech MCU a je známý tím, že přijímá kreativní rozhodnutí, která jsou věrná zdrojovým materiálům.

„Jeremy je masivně talentovaný producent, který má zkušenosti s tvorbou filmů věrných značkám, velikostí a rozsahem, které rezonují s publikem a vynikají v celosvětovém měřítku,“ řekl Nick Meyer, prezident filmové společnosti eOne. „V naší vzrušující nové éře s Hasbrem jsme nadšeni ze zahájením této spolupráce a těšíme se na sdílení úžasných projektů, které mají přijít.“

Jako první projekt na kterému bude Jeremy Latchman pracovat je film Dungeons & Dragons, který má vyjít 23. července 2021. Je dosti pravděpodobné, že Latchman bude pracovat i na Transformers a G.I.Joe.

Použité materiály: Tfw2005.com