Transformers zajímavosti 01/2020

V současné situaci, která probíhá ve světě, ale i u nás v republice, je pochopitelné, že novinek ze světa TF moc není a asi ani v dohledné době jich moc nebude. Ovšem pár novinek se přece jenom našlo, tak si je pojďme společně projet.

Pokud jste doma, můžete ještě sledovat seriál Cyberverse, který se již nyní blíží ke svému finále. Když vše vyjde tak jak má, tak v červnu bychom se na Netflixu měli dočkat krátkého seriálu War for Cybertron, aneb viz. poslední novinky.

U Cyberverse ještě chvíli zůstaňme, protože se níže můžete podívat na koncepty od umělce Léa Chiola, který vytvořil rovněž návrhy pro třetí sérii seriálu.

Po Cyberversi si ještě můžete pustit Bumblebeeho a těšit se na pokračování, kterého se určitě dočkáme, ale bude to chtít trochu času.

Evan Whitefield prostřednictvím svého účtu zveřejnil několik konceptů, které zobrazují Beeho zlomenou hruď. Můžeme tak vidět několik nápadů a možnosti s kombinací robotických a automobilových dílů.

Britská pojišťovací společnost Direct Line nahrála novou reklamu s Beem, který je odhodlaný pomoci vždy a každému, někdy to však nejde podle jeho očekávání.

Další možnosti, jak příjemně strávit čas, je čtením, a pokud Vás zajímají Transformers komiksy, máme pro Vás nějaké novinky.

I nadále vychází série s názvem Transformers 2019, která nastartovala novou sérii TF. Obálka k číslu 18 vyšla ve velmi veselých barvách, kde se nám představují známé postavy Cyclonus, Tailgate, Rodimus, Arcee a Soundwave s odkazem na sérii „My Little pony.“, jedná se pouze o speciální obal, který nemá s dějem nic společného.

Ovšem, co není může být, dle informaci ze zahraniční nás v květnu čeká komiks Transformers x My Little Pony Friendship in Disguise, a to prosím není vtip.

Pokud nejste fanoušky crossoveru TF vs MLP, máme pro Vás něco jiného. A to novou komiksovou sérii s názvem Transformers Vs. The Terminator.

Dějová linka je stejná, jako znáte z filmu Terminator, kdy Skynet pošle časem zpět T-800, aby zabil Johna Connora, ovšem v tomto crossoveru, je poslán T-800 do roku 1984, aby zabil spící Autoboty a Decepticony, kteří v budoucnu zpustoší svojí válkou Zemi.

A pokud už nevíte co by, můžete si kreslit. Casey Coller na svém twitteru zveřejnil grafické line-arty pro tisk, nebo uložení, pro všechny bez omezení věkové kategorie. Za jeho laskavost moc děkujeme. Více obrázků naleznete zde.

A v neposlední řadě se můžete podívat ještě na rozhovor z Comic Conu 2020 v Liverpoolu, kde se spolu sešli Peter Cullen a Frank Welker.

Co říci na závěr, snad jenom, buďte opatrní, dodržujte hygienická doporučení, noste roušky (alá Optimus a Soundwave) a držte se!

Till All Are One

Použité materiály: Tfw2005.com