Transformers týdeník 12/2014

Transformers týdeník 12/2014

Je za námi další týden a my pro vás tedy máme souhrn informací, které se za poslední týden staly ve světě Transformers.

Novinky z filmu:

Age of Extinction se do kin zatím jenom chystá, ale už nyní získal dvě ocenění. Jack Reynor a Nicola Peltz byli na letošním Cinemaconu oceněni jako „nejlepší vycházející hvězdy.“ V roce 2011 také získala na Cinemaconu ocenění „ženská hvězda zítřka“ Rosie Huntington-Whiteley (Dark of The Moon – Carly)

Na webových stránkách se objevil snímek z připravovaného filmu. Na něm je k vidění Sophia Myles a střelná zbraň. O jakou scénu se jedná, či nějaké bližší informace, zatím nejsou k dispozici.


Transformers 4

Novinky z festivalů:

Pro Botcon 2014 byli potvrzeni další dva hosté. Tentokráte se nejedná o dabéry, ale jejich práci určitě fanoušci také budou znát. Derrick J. Wyatt a Marty Isenberg společně pracovali na seriálu Transformers Animated. Wyatt jako umělecký ředitel a hlavní designer postav, zatímco Isenberg napsal a vytvořil tři sezóny tohoto seriálu.

Novinky ostatní:

V nedávném rozhovoru pro Sixx Sense s Chesterem Benningtonem, zpěvákem skupiny Linkin Park bylo naznačeno, že se skupina vrátí v Age of Extinction.
Bennington se na spolupráci velmi těší a je rád, že opět budou součástí toho všeho. Na Youtube je k nově k vidění skladba „Guilty All The Same“ z připravovaného alba.