Transformers: The Ride, má novou postavu

Transformers: The Ride, má novou postavu

Universal Studios Hollywood pro Transformers: The Ride 3D, získalo novou postavu. Nyní k Optimovi a Bumlebeemu přibude i Megatron z Dark of the Moon, který bude nyní nově prezentovat atrakci.

Transformers: The Ride, se nacházejí v: Universal Studios Singapore, Universal Studios Hollywood, Universal Studios Florida a jedná se o velkolepou atrakci, spojenou s Transformers filmy. Podle toho jsou utvořeny i postavy, které se procházejí kolem atrakce a lákají nové a nové návštěvníky, což jim nedá ani velkou práci, protože před atrakcí je zatím stále plno. Kromě toho i rádi zapózují před fotoaparáty.

Sám Michael Bay, poté co spatřil davy lidí, čekající na atrakci, byl tak nadšen, že vzápětí oznámil, že hodlá režírovat Transformers 4.

Samotná atrakce je interaktivní 3D dobrodružná cesta na které se seznámíte s Evacem, novým Autobotem stvořený pro tuto speciální příležitost. Spolu s ním budete ochraňovat Prajiskru a snažit se dostat ze spárů Decepticonů, kteří po vás půjdou, ale Autoboti vám přijdou na pomoc. Cestou si, ale něco zažijete, než budete moci spokojeně vydechnout, že jste misi splnili. Kromě této cesty, projdete celým komplexem, který skýtá tajnou základnu N.E.S.T.u i zde ovšem nebude návštěvník ochuzen o Transformery.

Atrakce byla otevřena v květnu 2012 pod Universal Studios Hollywood. Ovšem na léto 2013 chystá Universal Orlando novou atrakci, která slibuje další boj s Decepticony. Pro více informací navštivte oficiální stránky zde.

Ukázka z projížďky Transformers: The Ride