Transformers 4: Jack Reynor byl potvrzen

Transformers 4: Jack Reynor byl potvrzen

Tak už je to oficiálně potvrzeno. Michael Bay a Paramount Pictures potvdili Jacka Reynora, jako dalšího herce pro chystané pokračování Transformers 4.

Zprávy o tom, že Reynor by měl hrát v Transformers 4, se objevily ke konci prosince, ale až v předchozích pár dnech, bylo potvrzeno jeho obsazení. Jack Reynor, který bude hrát přítele Wahlbergovi dcery, je po Marku Wahlbergovi zatím druhý herec, který v chystaném pokračování bude hrát. Bay zatím nevydal žádná další prohlášení o nových herích.

Chystaní Transformers 4 nebou restart, jak už Bay potvrdil. Film má začít úplně novou trilogii, která ovšem nezapomena na události předchozích tří dílů.

Michael Bay: Tento film se bude odehrávat přesně čtyři roky po válce v Chicagu. Příběh bude mít velmi přirozený přechod, což je důvodem proč máme úplně nové obsazení. Pocit z těchto Transformers bude úplně jíný, než u předchádzejících tří. Zahajujeme novou trilogii.

Nová trilogie filmů, to je odvážné tvrzení (a není o tom pochyb, záleží na zisku). Transformers 4 by se měli podle posledních zpráv, začít natáčet na jaře 2013 a do kin by měl přijít v létě 2014.