Transformers proti Marvel hrdinům?

Transformers proti Marvel hrdinům?

Na zahraničních stránkách proběhla informace ohledně chystaných Avengers 2, ty by v příštím roce měli započít nové natáčení. Ovšem novinkou je, že se řežisér Avengers Joss Whedon se nechal slyšet, že by chtěl zakomponovat Transformers do tohoto filmu.

Joss Whedon, který režíroval první Avengers, v nedávném rozhovoru uvedl, že již začal psát scénář k druhým Avengers. Samozřejmě se zde potkáme opět se starými hrdiny. Kapitánem Amerikou, Thorem, Hulkem, Černou vdovou, Hawkeyem, Iron Manem a Nickem Furym.

Transformers 3: Dark of the Moon, přišel do kin rok před Avengers. A fanoušky Decepticonů zrovna moc nepotěšil. Proto jak uvádí Whedon, když se rozhodoval, koho použít do svého nového filmu, jako protivníky Avengers rozhodl se ihned pro Transformery.

Samozřejmě jak už všichni víme, Michael Bay již, ale započal natáčení na Transformers 4, takže je tedy nelogické, že by Whedon použil do nového filmu Transformery. Jak ale uvedl v rozhovoru, je zrovna na dlouhém jednání s Bayem, jak právě tyto hrdiny zakomponovat do svého nového filmu. Bay už sám uvedl, že chce dát pro natáčení Transformers prostor i jiným a tedy Transformers 4, by měli být odrazový můstek pro ostatní režiséry.

Co se týče hrdinů od Marvela, tak není novinkou, že se již s Transformers setkali, zatím jenom v komiksech. Ale co není může být a my bychom se tohoto spojení mohli dočkat i na filmovém plátně.

Na internetu se již začali objevovat fan trailery, jak by tento nový film Avengers mohl vypadat. Na jeden z nich se můžete podívat níže.

Toto všechno by se mohlo stát, kdyby dneska nebylo 1. dubna. Apríl!