Paramount přijímá spolupráci ohledně Transformers 4

Paramount přijímá spolupráci ohledně Transformers 4

Paramount Pictures vydal tiskovou zprávu oznamující dohodu o spolupráci s Jiaflix Enterprises a China Movie Channel týkající se Transformers 4. Dohoda zahrnuje natáčení, casting, možnou post-produkci a propagaci. Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst níže.

Paramount Pictures, China Movie Channel a Jiaflix Enterprises oznámily, že uzavřely dohodu o spolupráci, pokud jde o výrobu Transformers 4 v Číně. Dohoda o spolupráci byla podepsaná 1.dubna 2013 v Pekingu a Los Angeles.

V souladu s dohodou China Movie Channel v rámci radiové, filmové a televizní státní správy (SARFT). Bude spolupracovat s Paramountem v široce založené podpoře výroby filmu v Číně. Očekává se, že Transformers 4 bude v Číně uvolněn 27.června 2014. Strany mají také v úmyslu spolupracovat v řadě dalších oblastí související s Transformers 4, včetně výběru natáčecích míst v Číně, stejně jako castingy čínských herců a hereček pro film.

Tato dohoda potvrzuje, že vůbec poprvé bude China Movie Channel pracovat se západním studiem na výrobě velkého filmu.

Nebývalá dohoda následovala po setkání se panem Tong Gang, náměstkem ministra SARFT s Transformers 4 výrobních vůdců, včetně režiséra Michaela Baye, producenta Lorenza DiBonaventury a Paramount místopředsedy Roba Moora, spolu s Jiaflix předsedou Sidem Ganisem a prezidentem Marcem Ganisem na oficiální návštěvě v Pekingu. Ministr Tong vyjádřil podporu pro nově vznikající China Movie Channel/Jiaflix spolupráci s Paramountem.

Transformers filmy patří mezi nejvíce populární filmy, které byly vydané v Číně, a Michael Bay je u čínských diváků jedním z nejoblíbenějších režisérů. Transformers 3: Dark of the Moon, který byl v kinech roku 2011, vydělal 165 miliónů dolarů v Číně a více než 1,1 miliard dolarů na celém světě.

„Jsem hrdý a poctěn tím, jak je Transformers přijat čínskými diváky.“ Řekl Michael Bay. „Těším se na spolupráci se China Movie Channel a Jiaflix Enterprises. A jejich pomoci tak oslovit více lidí a prohloubit jejich vášeň pro tento probíhající příběh a jeho postavy.“

„China Movie Channel a naše oficiální webové stránky M1905.com byly dlouhodobě s Jiaflix důvěryhodnými partnery.“ Řekl Yan Xiaoming, předseda kanálu China Movie Channel. „Pracovali jsme spolu v oblasti dovozu Hollywoodských filmů pro čínské televize a internet, včetně Paramount filmů. Stejně jako zavedení čínských filmů na severoamerický trh. Jsme velmi potěšeni s výsledky, kterých jsme dosáhli společně.“

„Toto je začátek nové éry, spolupráce s Hollywoodskými studii.“ Pokračoval pan Yan. „Jsme pevně přesvědčeni, že China Movie Channel/Jiaflix spolupracujíc s Paramountem, bude mít ve známé Transformers značce, ještě větší úspěch.“

Jiaflix prostřednictvím svých partnerů Sida Ganise, Marca Ganise a Kennetha Huanga, byl hnací silou při uskutečnění této dohody. Jak řekl Sid Ganis, předseda Jiaflix. „Paramount byl první hlavní studio, které se k nám oficiálně připojilo při distribuci svých filmů, přes platformy Jiaflix v Číně. Takže jsme rádi, že se přidali k našim partnerům s China Movie Channel spolu s Paramountem na tuto průkopnickou iniciativu. Transformers 4 dláždí cestu.“ Jiaflix nedávno vstoupilo do dlouhodobé smlouvy s Paramountem, podle které Paramount bude dodávat více než 250 filmů ročně, na nový video streaming, díky partnerství mezi Jiaflix, M1905.com a China Movie Channel.

„Jsme nadšeni a vděční za příležitost pracovat s China Movie Channel a Jiaflix Enterprises na výrobě a propagaci Transfomers 4.“ Řekl místopředseda Paramountu Rob Moore. „Vidíme tento vztah, jako odraz globální velmoci, půvabu této jedinečné série a filmařského talentu Michaela Baye.“