Transformers Prime: Patch, už tento pátek

Transformers Prime: Patch, už tento pátek

Před námi je opět pátek a to znamená, že máme před sebou opět nový díl ze série Prime.

Jak už víte, díl se bude jmenovat “Patch“ a události v něm budou pokračovat, tam kde předchozí díl skončil. Tedy Starscreamovým příchodem na Decepticonskou válečnou loď, se čtyřmi ukradenými Omega klíči. V předchozím článku, jste se mohli dočíst, že Starscream si chce touto cestou, získat opět své místo mezi Decepticony.

Starscream se od Decepticonů oddělil ve 20. dílu první série “Partners“. Od druhé série jsme ho mohli vidět, jak si žije někde mezi stranami. Dodával informace Autobotům. Snažil se Megatrona svrhnout, pomocí svých vlastních klonů, či se spojil s MECH, což se mu nejvíce vymstilo. Do rukou se mu dostalo brnění Apex, se kterým opět začal útočit na Autoboty. Nakonec se mu povedlo odnést si kus rudého energonu, díky němuž, se mu podařilo ukrást všechny čtyři Omega klíče, čehož jsme byli svědky v díle “Inside Job“.

Nyní je Starscream zpátky a chce znova k Decepticonům, ovšem Megatron mu nevěří, proto mu vstoupí do mozku, aby zjistil jeho pravé úmysly. O tom bude páteční (sobotní) díl, jehož promo a trailer můžete teď shlédnout.

trailer na 24. díl

promo k 24. dílu