Transformers novinky 01/2020

Je tu rok 2020, který se zatím pomalu rozjíždí a stejně tak pomalu přicházejí i nové informace o Transformers projektech, které na nás čekají. Níže si nyní můžete pročíst pár zjištěných informacích z Transformers světa.

Flame Toys na svém facebooku zveřejnily obrázky svého nového Transformers modelu, tím nejnovějším ze zatím Devastator, níže se ně něj můžete podívat.

Dalším novým modelem ze série Furai, je Optimus Prime v G1 podobě, který by měl být v prodeji od dubna 2020 za maloobchodní cenu 40 dolarů. Figurka je vysoká 16 cm.

Další novinkou ze světa Tranformers sošek je i Soundwave s Ravagem od Prime 1 Studio. Soška je stylizovaná z nejnovějšího filmu Bumblebee. Jedná se o 80 cm vysokou sochu s led světly.

Na oficiální Transformers youtube kanál byly nahrána dva nostalgické hudbení klipy s klasickým soundtrackem z Generation 1 seriálu od Roberta J. Walshe a Johnnyho Douglase. Klip doprovází ukázky ze tohoto seriálu. Soundtrack z G1 byl oficiálně nahrán pouze v roce 2018 a to na vinyl. Níže si nyní můžete zavzpomínat na tento legendární seriál.

Náš první Comic-Con Prague 2020 se velmi rychle blíží, v Praze budeme mít možnost ho navštívit od 07.02 do 09.02.2020. Nemůžeme očekávat, že by zde byli zastoupeni i Transformers, ale jistě zde bude k vidění spousta věcí z ostatních Sci-fi a fantasy fandomů. Naproti tomu v Americe startuje v březnu TFCon 2020, který se uskuteční na Floridě. Ke speciálním hostům patří např. Bob Budiansky, Gregg Berger (G1 Grimlock), Venus Terzo (BW Blackarachnia), Alex Milne, Jack Lawrence, Livio Ramondelli, Andrew Griffith a mnoho dalších.

Earthrise je název nové Transformers série figurek, která je obestřena tajemstvím. Již nám byla představena malba, která pochází z připravovaného balení Earthrise Leader Class Optimus Prime. Na kresbě můžete vidět nám známé postavy z G1 seriálu. Čekají však na nás nové postavy a „tajemné zpráva“. Nejnovější zprávy hovoří o potvrzených postavách Voyager Starscream, Deluxe Cliffjumper, Deluxe Hoist, Deluxe Wheeljack, Voyager Grapple a Leader Optimus Prime.

Použité materiály – www.tfw2005.com