Transformers: Bumblebee – 01/2019

Přinášíme Vám novinky k filmu Bumblebee.

Bumblebee je i nadále promítán v našich kinech, ale povětšinou už máte film zhlédnutý, proto se ve článků může objevit pár spoilerů.

Už z trailerů bylo jasné, že se film podívá i krátce na Cybertron. Scény na Cybertronu nadchly nejednoho fanouška proto nebylo pochyb o tom, že výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. A opravdu producent Loranzo di Bonaventura připustil, že je v současné době v přípravě animovaný film o mytologii Cybertronu.

Ovšem co se týče otázek na sólový film Optimus Prime, není už Di Bonaventura tak nadšený. Dle jeho slov to bude s Optimem těžké, protože se jedná o velkou a klidnou osobnost, která toho moc nenamluví. Je to stejné, jako dělat film o Obi-Wanu Kenobi. Není to prostě jednoduché.

Di Bonaventura dále vysvětlil jak to s Bumblebeem vůbec je a potvrdil, že se jedná o prequel. V poslední scéně filmu můžeme vidět Optima a Bumblebeeho na Zemi, jak hledí na 7 modulů, které padají k zemi. Di Bonaventura uvedl, že tito návštěvníci byli Autoboti a poté se opět vrátili na Cybertron, aby mohlo být navázáno na události z Transformers 2007.

Jak už bylo dříve zmíněno další Transformers filmy se budou odvíjet od toho, jak si finančně povede Bumblebee. Ve hře jsou tak potenciální další filmy, kromě Optimus Prime, také Bumblebee 2 a do budoucnu se zvažuje i Beast Wars movie. Podmínka je jediná, Bumblebee musí být úspěšný. Naštěstí s žlutému broukovi zatím daří, tak snad budou výsledná čísla příznivá i pro Paramount Pictures.

Společnost Walmart natočila novou reklamu, kde můžeme vidět spoustu slavných vozů, přes KITTa, Deloreina, Bleska McQueena a samozřejmě nemůže chybět i Bumblebee, který zde předvádí skok ala Ironhide z TF 2007.

Pokud se Vám zalíbil Bumblebee, popřípadě jste více nakloněni Decepticonské straně, tak vězte že výrobce ThreeA Toys plánuje v tomto roce vydat sošky Bumblebeeho a Blitzwinga. U nás v ČR bude možné figurky zakoupit např. přes Fate Gage, více zde. Další společnost, která bude vydávat filmové sošky je Prime 1, která má zatím v plánu Bliztwinga.

A na závěr ještě jeden čínský plakát z premiéry filmu, která proběhla na začátku ledna 2019.

Použité materiály – www.tfw2005.com