Robots in Disguise – novinky 2015/2

Transformers Robots in Disguise má již odvysílaných 14 epizod a další na sebe jistě nenechají dlouho čekat. Cartoon Network se již také brzy dostanou na cílových 14, aby mohli pokračovat v dalších dílech, než tomu tak bude, máme pro vás opět další novinky.

Nové epizody:

Co se epizod týče, 15 a 16 díl se chystají už na červen, 15 epizoda je naplánovaná na 20 červen a 16 epizoda na 27 červen, ne ovšem na Cartoon Network, ale na Kanadské televizi Teletoon.

Zahraniční stránky již poodhalily děje následujících dílů, můžeme se například těšit ngladiátorský zápas Grimlocka a Decepticona Groundpoundera. Fixita který se při opravě přepne do strážního programu a zaútočí na ostatní členy týmu, nebo na Steeljawa a jeho gang, kterým se podaří dobít Autobotí vrakoviště.

 

Concept art:

Kreslíř Jose Lopez (Art Director/Character Designer) zveřejnili na zahraničních stránkách některé své koncepty. Jedním z nich je nám známý Grimlock, všimněte si na robot módu hlavy s obličejovou maskou, zatím se nám takto Grimlock ještě neukázal, zda je i tento mód plánován, není známo.

RiD_Grimlock_1.jpRiD_Grimlock_2

Druhými koncepty jsou Optimus a nákresy Windblade, která by se měla snad v brzké době v seriálu objevit.

RiD_OptimusRiD_Windlbade

Promo:

Na Oficiálním Transformers Facebooku se po krátkém klipu s Fixitem objevila ještě další dvě videa. Tentokráte je jejich hlavní hrdina Bumblebee, ten bude řešit svůj největší problém a to vymyslet ten nejlepší bojový pokřik, a poté se ještě pořádně oklepe při nepořádkem ve svém interiéru.

 

Čínská televize začala vysílat nové promo na RiD, kde se nám odhalují úplně nové ukázky ze seriálu, máme tu možnost vidět Optima (v módu Supreme), a také nové postavy, jako je například Windblade a Megatronus. Tato postava se poprvé objevila v RiD mobilní hře, Megatronus má v promu zbraň, které se podobá zbrani Fallena v ROTF. Je snad tento Megatronus jeden z 13 Primů známý poté jako Fallen? Pod videem si můžete prohlédnout i pár obrázků z proma.

RiD1 RiD2 RiD3 RiD4