Transformers týdeník 21-23/2015

Jsou za námi další týdny a my pro vás tedy máme souhrn informací, které se za poslední týdny staly ve světě Transformers.

Novinky ostatní:

V květnu se Transformers Live Show dostala do Egypta, kde předvedla dvacetiminutovou akci. Návštěvníkům se zde předvedly postavy z Transformers vesmíru, přesněji Optimus Prime, Bumblebee a Megatron – na video z akce se můžete podívat níže.

V minulém roce proběhla v Modoo Mall ve Španělsku Transformers výstava a Hasbro nyní zveřejnilo video z celé akce.

Vy, co jste viděli nové celovečerní Želvy Ninja pod taktovkou Michaela Baye jistě víte, že se chystá pokračování. V tom si má dokonce střihnout malé cameo Bumblebee. Zahraniční stránky přinesly obrázek z filmu, kde se Michelangelo (na obrázku vidíte pouze herce) potká na Halloweenské párty právě s Bumblebeem.

Bumblebee-Cameo-TMNT2

Industrial Light & Magic (ILM ve zkratce) studio, které má na svědomí i Transfomers filmy letos slaví 40. výročí – v níže uvedeném videu můžete vidět filmy, které díky studiu vznikly.

Pro fanoušky Transformers je původní seriál Generation 1 základ celého Transformers vesmíru. Jaký ovšem bude mít ohlas, když ho pustíte dětem, které znají pouze Transformers filmy a nejnovější seriály? Na to vám odpoví Kids React.

Novinky hry:

Angry Birds Transformers uveřejnilo další aktualizované video, tentokrát s novou postavou, na úvodní video se můžete podívat níže.

Novinky figurky:

Další figurka Optima Prima z Age of Extinction je zde, tentokrát se jedná o menší kousek, než je u Optima zvyklý. Přesto je figurka velmi detailní a vypadá povedeně. Celým názvem Hybrid Metal Figuration Transformers: Age of Extinction Optimus Prime Figure je v předprodeji k mání na zahraničních stránkách za 139,99 $.

Age-of-Extinction-Optimus-Prime (3) Age-of-Extinction-Optimus-Prime (2) Age-of-Extinction-Optimus-Prime (1)

Prime 1 Studio též nezahálí a již připravuje novou figurku, tentokrát se bude jednat o Jazze z Transformers Movie 2007. Zatím studio uveřejnilo jenom náhled figurky.

TF-Prime1studioJazz

Další z řady Masterpiece figurek bude další verze Bumblebeeho z Generation 2. Figurka nově dostane nový lesklejší vzhled a bude doplněna raketovým baťohem, který jste mohli vidět v původním G1 seriálu ve dvoj díle Dinobot Island.

TF-MPBumblebee (3) TF-MPBumblebee (2) TF-MPBumblebee (1)