Robots in Disguise – nové informace 2015/1

Nový seriál Robots in Disguise má zatím odvysílaných 13 epizod. Jak u nás tak v zahraničí se zatím zřejmě čeká na Cartoons Network, který každý týden vysílá novou epizodu.

Zatím vám čekání na další díly seriálu můžeme zkrátit novými informacemi, na co se můžeme v seriálu těšit.

Nová postava:

Kromě tradičního složení Autobotího týmu, Bumblebee, Sideswipe, Strongarm, Grimlock a Fixit, se na Zemi objevili i další noví Autoboti, Jazz a Drift se Slipstreamem a Jetstormem.

Další novou postavou, která se na Zemi objeví, bude Windblade. Pokud čtete Transformer komiksy není pro vás postava zas tak neznámou. Pro Windblade, která je výsledkem fan projektu, to bude první seriál, ve kterém se objeví a bude vypadat stejně jako v komiksech. Zatím se můžete podívat na video kde se nám Windblade představí. Snad se v seriálu zdrží déle než Jazz s Driftem.

A u postav ještě chvíli zůstaňme – v sedmém díle s názvem „Collect ‚Em All“ se Autobotí tým honil za Decepticonem v ptačí podobě, zřejmě podle toho, že kradl všechno, co se třpytilo, by mohlo jít o straku. Jméno tohoto Decepticona bylo Filch a nám se naskytl pohled pouze na jeho siluetu v robot módu a poté v alt módu. Nyní Hasbro odhalilo celou robotí podobu této Decepticonky, co má ráda zářící věci.

RiD-Filch

Concept art:

Augusto Barranco, který pracuje na nových Transformers, zveřejnil opět nějaké koncepty postav z Robots in Disguise. Na prvním můžete vidět Decepticona Biska, který se nám zatím v seriálu jenom mihnul. Na druhém obrázku Barranco vytvořil Cybertronskou podobou Optima.

RiD-Concept-Art RiD-Concept-Art2 RiD-Concept-Art3 RiD-Concept-Art4

Komiks:

V minulém týdeníku jsme vás informovali o tom, že se můžeme snad v brzké době těšit na Robots in Disguise komiksy, které sice nebudou jako animovaný seriál, ale budou s ním mít velkou spojitost. Na internetu se zatím objevila první dvojstránka z nového komiksu, kde můžete kromě nového týmu vidět i postavy ze starého seriálu, Arcee, Bulkheada a Ultra Magnuse.

rid-free-comic-book-day-page-1_zpshayfyyh5_1430255977

Promo:

A na závěr pro vás máme krátký shot s Fixitem, který zveřejnily oficiální Transformers stránky na svém Facebooku. Tento malý robot má někdy potíže s tím najít to správné slovo, a někdy má celý Bumblebeeho tým potíže s tím najít Fixita.

Transformers-Robots-In-Disguise-Fixit-Jam_1430325146