Transformers týdeník 15,16/2015

Jsou za námi další dva týdny a my pro vás tedy máme souhrn informací, které se za poslední týdny staly ve světě Transformers.

Novinky film:

Herec Shia LaBeouf, který se zúčasnil filmového festivalu Tribeca 2015, si vzpomněl na dobu, kdy pracoval na Transformers filmech a trochu se nám rozpovídal.

„Bumblebee (alias Čmelák) prostě nezní skutečně, je to jen pitomý jméno. Jméno samo o sobě nemůže být reálné, bez ohledu na to, kolik do toho dáte, protože na druhé straně máte režiséra, který tomu nevěří. Takže když pracujete s nějakými režiséry, kteří jsou tomu opravdu oddaní a oba tomu věříte, pak máte opravdu pocit, že jste v nějakém alternativním universu.“

Novinky ostatní:

Hasbro na svém oficiálním Youtube kanálu zveřejnilo novou reklamu na Transformers Kre-O Warrior Kreons. Hlavním hrdinou je Optimus v designu z Age of Extinction, který se snaží žít jednoduchý a prostý život jako kuchař v Japonské restauraci. Podívejte se na reklamu, abyste zjistili, jak dlouho mu to asi vydrží.

Herec a dabér Mark Ryan letos v dubnu vydal svoji Autobiografii s názvem „Hold Fast“. Kniha obsahuje hercův pohled na Trasformers filmy podle Michaela Baye. Rayen se podílel na dabování několika postav z filmové tetralogie – Bumblebeeho, Jetfira a naposledy Lockdowna.

HF-demo-cover-new-3_1428343296

Novinky komiksy:

Nakonec se i Robots in Disguise dočká své vlastní komiksové série – ta se nakonec odsouhlasila o velikonocích na Wonderconu. Samotné komiksy by neměly mít stejný charakter jako seriál, ovšem co se stane v seriálu bude mít také své následky v komiksu. Objeví se zde ovšem nové postavy a autor slibuje, že se více podívá na celkové vztahy mezi postavami. Snad se tedy komiksového zpracování dočkáme co nejdříve.

TF-RIDAnimated01-cvrSUB-5024f_1429070602

Novinky figurky:

Prime 1 Studio přichází opět s novou figurkou, tentokrát tu máme Galvatrona z Age of Extinction. První fotografie tohoto nového kousku, který ještě není v prodeji, se už dostal na internet a vy si ji též níže můžete prohlédnout.

P1S-TF4-galvatron-preview-022 P1S-TF4-galvatron-preview-014 P1S-TF4-galvatron-preview-012 P1S-TF4-galvatron-preview-011 P1S-TF4-galvatron-preview-008 P1S-TF4-galvatron-preview-004