Postavy a děj v Transformers 4

Postavy a děj v Transformers 4

Lednová obálka Empire Magazine, bude ve stylu Transformers a dozvíte se zde, vše co jste kdy chtěli vědět o Transformers: Age of Extinction. Výtisk obsahuje i důvěrné informace o tom, co můžete od nového filmu očekávat. Obálka s hlavními hrdiny a hlavně robotím módem Optima Prima, již byla zveřejněna na zahraničních stránkách. Zveřejněné obrázky z natáčení, si můžete prohlédnout níže v galerii.

Ovšem zahraniční stránky přicházejí i s řadou spoilerů, jedním z nich jsou i případná jména filmových postav a jejich role ve filmu.

  • Mark Wahlberg jako Cade Yeager, vynálezce (původní jméno bylo Flynn Vincent).
  • Nicola Peltz jako Tessa Yeager, Cadeho dcera.
  • Jack Reynor jako Shane Dyson, Tessy přítel, závodník.
  • Stanly Tucci jako Joshua, role je zatím neznámá.
  • Sophia Myles jako Darcy, geoložka.
  • Li Bingbing, jejíž role je popisována jako „Generální ředitelka čínských Transformers.“

A kromě toho vám přinášíme i spoilerní článek, který vrhá světlo na děj čtvrtých Transformers.

Země je poznamenaná událostmi po uplynulých třech filmech, Transformeři zmizeli, ale obyvatelé Země zůstanou podezřívavý ke svému okolí. Očekávají, že předměty denní potřeby začnou měnit podobu a napadat je. Rodina Witwicky se přestěhovala za novým životem.
Když vynálezce Cade Yager objeví pohřbeného Transformera, (zkamenělý Dinobot?) který vytvoří půdu pro návrat zbytku Transformerů a válka mezi Autoboty a Decepticony začíná nanovo.

Michael Bay má dobrý pocit z tohoto filmu a říká, že má velkou duši, a nejspíš bude s Transformers filmy pokračovat. „No je to svět režiréra…“ Říká ve článku. „Víte, Peter Jackson je stále ve Středozemi…“

Galerie


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4