Odhalení charakteru v Transformers 4

Odhalení charakteru v Transformers 4

Natáčení právě probíhá v Hong Kongu a z něho vám právě přinášíme zprávy, tedy přesněji spoilery ohledně jednoho z hlavních charakterů.

Ještě než přejdeme ke spoileru, je tu nejprve menší překvapení, tvůrci naznačují návrat jedné menší postavy známé z Generation one, a to jest Kremzeek. Pro ty, co G1 nesledovali, se jednalo o zlomyslný Decepticonský vynález, který rád zkratoval elektrická zařízení, takže i Autoboti před ním nebyli v bezpečí. I když vypadal velmi roztomile, jako malý žlutý plamínek, který říkal jenom svoje jméno. Kremzeek by se prý měl objevit na motorce Kawasaki, kterou bude řídit Li Bingbing. Zda je to uděláno úmyslně nebo ne, zatím není jasné.

Pokud vás zajímají nejnovější fotografie z natáčení z Honk Kongu, navštivte toto vlákno.

A nyní tedy už přejděme ke spoileru…

Novinky z Honk Kongu odhalují charakter postavy, kterou hraje Li Bingbing v Age of Extinction. Zajím to ovšem není potvrzené, ale místní zdroje hlásí to, že Li Bingbing bude „šílená vědkyně.“ Podle zpráv, bude ona tou, která vyrobí Transformery a je známa jako „matka Transformerů“. Na jedné straně sexy a inteligentní, na druhé straně chladná a tvrdá osoba. Velmi podobné jako kříženec King Konga a panenky Barbie. Zatím nic není potvrzené, takže kdo ví, jak to nakonec dopadne.