Novinky z Transformers 4

Novinky z Transformers 4

Examiner zveřejnil článek, ve kterém uvádí nové informace o natáčení Transformes 4. Jednou z nich je, že natáčení pokračuje nyní v Austinu v Texasu. A druhou je filmové jméno Marka Wahlberga.

Di Bonaventura Pictures a DreamWorks SKG ve spolupráci s Hasbrem jsou připraveni na zahájení produkce v Paramount Pictures na sci-fi akčním filmu Transformes 4. Castingový režisér vypsal konkurzy na herce v Los Angeles, stejně jako v Austinu, kde se bude konat natáčení koncem května 2013. Filmový přítel Nicoly Peltz, hraje postavu Texaského automobilového závodníka, proto se bude natáčet v Austinu v Texasu. The Austin Film Commission potvrdila tři až čtyř týdenní natáčení v malých městech Lockhartu, Tayloru, Elginu a Pflugerville.

Další natáčení se bude konat na různých místech, včetně Číny, kde též pokračují castingy na nové herce. Tento projekt je v současné době označován, jako „Bez názvu Transformers pokračování“ a bude první celovečerní film, kde budou použity menší 3D digitální IMAX kamery.

Hlavní účinkující v Transformers zatím jsou. Jack Reynor v hlavní roli řidič závodního vozu. Talentovaná a krásná Nicola Peltz byla obsazena v hlavní ženské roli Reynorovi přítelkyně. Mark Wahlberg, jako otec Nicoly, bude hrát postavu Flynna Vincenta. Sophia Myles bude hrát důležitou roly vědce. Peter Cullen se vrací, jako hlas Optima Prima. Glenn Morshower si zopakuje svojí roly generála Morshowera. Kelsey Grammer byl nedávno dosazen do role hlavního záporáka Harolda Attingera. Michael Bay jako režisér a Ehren Kruger, jako scénárista.