Čínská herečka vybrána do Transformers 4

Čínská herečka vybrána do Transformers 4

Michael Bay a Paramount Pictures společně oznámili, že čínská herečka Li Bingbing (Resident Evil: Odveta), byla obsazena do netrpělivě očekávaného Transformers 4.

Herečka se připojí k dalším hercům, Marku Wahlbergi, Stanley Tuccimu, Kelsey Grammerovi, Jacku Reynorovi, Nicole Peltz a Sophii Myles ve čtvrtém pokračování sérii filmů založených na nejprodávanějších figurkové sérii od Hasbra. Paramount Pictures uvede film 27. června 2014

„Jsem nadšený, že Li Bingbing se připojí k našemu obsazení a bude součástí filmu v rodné Číně. Vždy jsem toužil pracovat s těmi nejlepšími herci a toto obsazení je obzvláště zajímavé, nyní s přidáním Li.“ Říká Bay.

Mezi poslední Li hity v Číně patří. Detektiv Dee a záhada smrtícího ohně (2010) a 1911 (2011, režisér Jackie Chan). Začala přecházet k americkým filmům a v poslední době si zahrála ve filmu Paula W. S. Andersona, režiséra Resident Evil: Odveta. Předtím ve Snow Flower and the Secret Fan a ve Zakázaném království. Nedávno byla jmenována na Variety „Asijskou hvězdou roku“, který byl slaven v Los Angeles minulý měsíc.

„Jsem potěšena, dostat se k práci s Michaelem Bayem. Transformers ovlivnil generace v Číně, film má masivní fanouškovskou základnu. Jsem velmi ráda, že mohu přistoupit k této mezinárodní produkci. Děkuji Paramountu za pozvání! Těším se na to.“ Řekla Li Bingbing.

Paramount, China Movie Channel and Jiaflix Enterprises oznámili letos v dubnu, dohodu o spolupráci, pokud jde o výrobu Transformers 4 v Číně. Podle dohody, China Movie Channel a Státní správa rozhlasu filmu a televize (SARFT), bude Paramount spolupracovat v široce pojaté podpory výroby filmů v Číně. Uvedení filmu se v Číně očekává 27.6.2014. Strany mají také v úmyslu spolupracovat v celé řadě dalších oblastí souvisejících s Transformers 4. Včetně výběru natáčecích míst v Číně, divadelní propagace a případná postprodukce v Číně, stejně jako casting čínských herců a hereček ve filmu.

Tato smlouva se představuje poprvé, co China Movie Channel bude spolupracovat se západním studiem na výrobě hlavního filmu.

„Jsem rádi, že paní Li Bingbing byla vybrána do hlavní role v Transformers 4, celosvětově velmi úspěšném filmu.“ Řekl Yan Xiaoming, předseda China Movie Channel. „Paní Li je výborná a známá čínská herečka s mnoha fanoušky v Číně. Má za sebou velkou řadu úspěšných projektů s China Movie Channel a M1905.com. Přejeme jí mnoho úspěchů v Transfomers 4 a celosvětové publikum si tak vychutná její velký talent.“

„Li Bingbing je nesmírně talentovaná čínská umělkyně, která se rychle stává celosvětovou filmovou hvězdou a je skvělým doplňkem v dalším hvězdném hereckém obsazení.“ Řekl Sid Ganis, předseda Jiaflix.

Toto léto se natáčení uskuteční na několika místech v USA a Číně, je to film režírovaný Michaelem Bayem a znovu sjednoceného filmařského týmu, včetně producenta Lorenzo di Bonaventury, Dona Murphyho & Toma DeSanto a Iana Bryce a výkonného producenta Stevena Spielberga. Bay, Brian Goldner a Mark Vahradian. Transformers 4 je napsán Ehrenen Krugerem, založený na Transformers Hasbro akčních figurkách.