Lorenzo di Bonaventura mluvil o Transformers 4 a jeho nové trilogii

Lorenzo di Bonaventura mluvil o Transformers 4 a jeho nové trilogii

Po Michaelovi Bayovi, který uveřejnil svou aktualicizaci ohledně Transformers 4. Promluvil producent Transformers Lorenzo di Bonaventura s MTV o Transformers 4 a o nové potenciální trilogii.

Lorenzo di Bonaventura: „Je tu spousta nových prvků. Neřekl bych, že jsme kompletně změnili svět, a přesto je to úplně jiné. Jsou k dispozici nové postavy, nové situace. Nemyslím si, že bychom se vrátili na stejné místo. Michael má opravdu skvělý způsob, jak přistupovat k této věci.

Záměrem je tento nový svět spolu s novými postavami, jako je Mark Wahlberg. Je to jiný film, ale se spoustou věcí, které máte rádi, se kterými se připojíte k jízdě.“

Pan di Bonaventura, se také zmínil, že by rád viděl režiséra Michaela Baye, aby pracoval i na příštích dvou Transformers filmech. Naznačil tak potencionální novou trilogii Transformers 5 a Transformers 6.

Lorenzo di Bonaventura: „Nemohu mluvit za Michaela. Doufám, že by mohl (režírovat další dva), bylo by to skvělé. Určitě něco je v našem návrhu, to že bude příběh pokračovat. Je tu možnost, točit znovu, dokud o to bude zájem u publika. Jsou tu spousty příběhů, které by mohli být řečeny.“

Transformers 4 počítá s hvězdou Markem Wahlbergem a Jackem Reynorem a do kin půjde 27.6.2014

Zde můžete shlédnout rozhovor MTV s Lorenzem di Bonaventurou.