Beast Hunters, jako konečná Transformers Prime?

Beast Hunters, jako konečná Transformers Prime?

Nejnovější vydání časopisu Kidscreen obsahuje pár novinek o Beast Hunters a to i včetně osudu této série.

Beast Hunter bude mít 13 epizod a bude představovat konečnou kapitolu k Transformers Prime sérii. A DVD s filmem Beast Hunters se dočkáme ve 4. čtvrtletí tohoto roku. Původně měl mít Beast Hunters 16 epizod, nyní uvádí 13 a pravděpodobně zbylé 3 bude onen film a konečný závěr Prime.

Transformers Prime bude mít tak dohromady ubohých 65 epizod, což je docela málo na seriál.

V roce 2014 přijde do kin Transformers 4 a to je možná důvodem utnutí Prime série. Pokud si pamatujete seriál Transformers Animated, ten byl utnut těsně než měl přijít do kin film o Transformers, takže by to nebylo poprvé. Nebo možná je 3D seriál hodně nákladný a nevyplatí se, to jsou však jen spekulace…

Ale to není konec pro Transformers. Nová oživení animovaného televizního seriálu je plánováno na konci roku 2014. Jestli se bude jednat o něco nového, nebo se příběh a styl bude nést v duchu Prime, aby navazoval, to zatím nikdo neví. Doufejme však, že Hasbro popadne zbytek rozumu co má a bude se snažit nám utvořit ucelené universum, tak jak se to od roku 2005 rozhodlo dělat nakladatelství IDW Publishing v rámci komiksů a jde jim to.