DOVahKiiN aka Transformers Beast Hunters

DOVahKiiN aka Transformers Beast Hunters

Habro nám poskytlo fantastickou tiskovou zprávu o Prime Beast Hunters sérii.

Hasbro ohlašuje novou éru pro jeho globálně populární značku Transformers s podtitulem Beast Hunters. Novinky, které si pro nás Hasbro nachystalo ve figurkové brandži, jsme vám již přinesly ve článku z Toy Fair 2013 veletrhu.

Zajímavější je však pro nás krátký popisek k ději Beast Hunters.

„Když se hrůzostrašná nová frakce Predaconů objeví na Zemi. Optimus Prime a ostatní Autoboti se přemorfují na Beast Huntery a objeví tak nové schopnosti, aby se mohli postavit proti novému nepříteli (fandové Skyrimu si i zde vychutnají boj s drakem). Autoboti budou mít tak hned dva nepřátele, již známé Decepticony a nově draku podobní Predakoni v čele s velkolepým Predakingem“ (asi taky jediným zástupcem Predaconů v seriálu).

Beast Hunters se tak stane pro tento rok vlajkovou lodí pro značku Transformers Prime.
Přináší tak novou tématiku, zvířat, podobných Predakingovi. (pozn. autora: TF jako zvířata nejsou žádná novinka, již v Beast Wars jsme viděli i draky, nebo zvířata, draku podobné, viz. G1).

V říjnu se dočkáme DVD „Predacons Rising“ s 3. řadou Transformers Prime seriálu, toho se dočkáme již na jaře.
Na oficiálním webu Transformers.com, se dočkáme online příběhů a informací o frakci Predaconů, o tajemném incidentu ve Shocwaevově laboratoři a samozřejmě o jednotlivých postavách Predaconů.

Taktéž budou k prodeji tématická trička, kšiltovky a další merchandising.

IDW nám představí sérii knih a komiksů o Beast Hunters.

Prozatím nebyly uvedeny žádné nové informace ohledně dinobotů v Prime sérii.


Oficiální Trailer