Vznikla nová Decepticonská kapela

Vznikla nová Decepticonská kapela

Dnes v ranních hodinách se na serveru Youtube objevila nová skladba „Breakin´ the Love“ jenž má na svědomí nová kapela Rock Sugar. A hned se z toho stal hit, už od rána si skladbu pustilo přes 300 lidí, což je neuvěřitelné číslo. Myslíme si, že můžeme počítat, že v blízké době se píseň objeví mezi top deseti nejhranějšími skladbami v Americe.

Ale pojďme si říci něco o kapele samotné. Tým je tvořen Decepticonskou armádou, hlavní frontman kapely Megatron, nás uchvacuje svým zpěvem a skvělým vzhledem. Zatímco trio sexy seekrů s přezdívky, SS, SK a TC ho doprovázení na elektronické kytary. Opomenut nemůžeme ani bubeníka kapely Rumbla, který do toho mlátí, co to dá a vůbec nevadí, že je ze všech nejmenší, o to více mu patří uznání. Doprovodné vokály tvoří Thrust, Ramjet a Dirge. Na scénu se též dostal Barricade, který předvedl svůj drsný hlas, čímž dostává fanynky na kolena.

Kapela Decepticonů má naději to dotáhnout velmi vysoko. Tiskový mluvčí kapely Soundwave se nechal slyšet, že do konce roku vydají novou desku s názvem. „Ovládnu tenhle svět!“ A pak vyrazí na očekávané turné po světě, tak snad dorazí i k nám.

Autorem tohoto skvělého kousku není nikdo jiný než Dr.Smoov, který obohacuje TF scénu svými úsměvnými videi, ať je to reklama na Energon-Os či videa propagující Bot-Con. Takže jestli se rádi bavíte, doporučujeme vám určitě nahlédnout na jeho kanál, který najdete zde.

A nyní už dlouho očekávaný videoklip.