Transformers zajímavosti 03/2020

Vzhledem k tomu, že tu máme stále dobu covidí, objevují se novinky spíše sporadicky, přesto pro vás máme pár zajímavých informací.

Covid-19 i nadále ovlivňuje dění ve světě, některé projekty se posouvají do dalších let, některé putují do trezoru. Na online konferenci Bank Of Americe vystoupil i výkonný ředitel společnosti Hasbro, Brian Goldner, aby zmínil budoucnost Hasbra a jeho projektů.

Akční filmy byly kvůli covid-19 samozřejmě pozastaveny, animované filmy pokračovaly do dalšího čtvrtletí letošního roku. Hasbro však doufá, že na podzim 2020 obnoví před-produkci svých filmů. Pokud jde např. o film Snake Eyes, tak ten je přesunut na podzim 2021. Na konferenci se rovněž hovořilo o projektu War for Cybertron, který byl vysílán na Netflixu, který si Hasbro velice pochvalovalo.

Mezi projekty, které chce Hasbro s eOne uskutečnit jsou např. My Little Pony, Action Man, Power Rangers, M.A.S.K, R.O.M, Dungeons & Dragons a další.

Co se týče plánů do budoucna tak zatím víme jenom to, že nový film, s předběžným názvem Transformers 7, bude spolufinancovat společnost New Republic Pictures a to za základě dohody s Paramount Pictures. Sedmý film Transformers měla původně spolufinancovat čínská společnost HuaHua Media. Po neúspěchu TLK, došlo však ke zrušení této dohody.

Transformers vs The Terminator, Ghostbusters nebo třeba My Little Pony, jsou nejnovější covery, které si můžete od IDW přečíst. A protože jsou zdá se oblíbené, připravuje IDW další sérii a to, Transformers x Back To The Future. Nová mini série startuje v říjnu 2020.

Děj: Marty McFly se právě vrátil z celoživotního dobrodružství do nového a lepšího Hill Valley. Vše se zdá být v pořádku, dokud Marty a jeho přítel doktor Brown nepřitáhnout nechtěnou pozornost Decepticonů. Marty se musí znova pustit za poutí do minulosti, současnosti a budoucnosti, aby zastavil spiknutí Decepticonů, a to za pomoci nového stroje času, Autobota Gigawatta.

A ještě něco málo ke komiksům. Umělec Alex Milne poskytl fanouškům možnost podívat se na jeho práci, a představil tak návrhy Arcee a Velocity z komiksů Transformers Vs. The Terminator. Arcee je založena na Fordu Mustang z roku 1983 a Velocity představuje model Pontiac Firebird z roku 1977.

Použité materiály: Tfw2005.com