Transformers Universe update

Transformers Universe update

Proběhl nový update Transformers Universe stránek. Nyní má novou úvodní plochu, pro přihlášení se do své strany (autobotů, nebo decepticonů) vyplníte email a heslo v loginu. Hned poté budete vyzváni k vyplnění vaší přezdívky. Jména budou uchována pro hru, takže je dobré si svůj nick rezervovat co nejdříve. Maximální délka jména je 20 písmen.

Po přihlášení a vyplnění svého nicku, se stránka chová, jako všechny sociálně přizpůsobené stránky, najdete v menu například: novinky, forum, game quide/herní příručka, report bug/nahlašování chyb, feedback/ohlasy, váš uživatelský status (momentálně je tam: Awaiting Call-up).

Co je teď pro nás nejzajímavější, je forum. Tam členové Jagexu sdělují novinky, nebo podávají hráčům otázky, ale forum slouží i pro diskutování samotných hráčů.
Další panely v menu jsou dostupné jen pro beta hráče – kteří stále nebyli vybráni.

Vpravo nahoře vidíte svůj nick, když na něj najedete, rozevře se vám další menu, kde můžete upravit svůj profil, jako je výměna ikonky, změna emailu, změna hesla… Zajímavé je tam například Account status – zde uvidíte, zda jste si u Jagexu neudělali nějaký ten vroubek. Nechybí zde i lišta zpráv.

Tak vzhůru na Podívejte se na transformersuniverse.com.