Konec nadějí Transformers Universe?

Konec nadějí Transformers Universe?

Jagex Games Studio, aneb Transformers Universe masivně-multiplayerová online hra, vstoupila do rozvoje více méně jako tradiční MMORPG, ale plán byl změněn. Protože počáteční koncepce nekoordinovala s Transformers značkou. A tak plány z MMORPG se změnily na MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) systém.

Hra byla zpočátku zaměřena na in-game postav, které nosily transformovatelné robotí obleky. Tento koncept byl změněn, když se bývalý Grand Theft Auto animátor Alex Horton připojil v loňském roce do Jagexu, jako hlavní kreativní ředitel. „Transformers jsou o válce, jsou o akci,“ řekl Horton.

„Oni nenosí zlato, nepečou chleba, nechytají rybu, nekácí stromy. Ale i to nám dává další příležitosti, jak této koncepci využít. Možná to bude víc ve výběru postav a schopností, strategie, než jen o levelování. Také nemůžeme dělat hru bez vyprávění příběhu,“ řekl Horton. „Je zřejmé, že bojištím musíme dát kontext a tímto je příběh velmi důležitým prvkem.“

Transformers Universe bude založený na prohlížeči a je v současné době ve vývoji, bez oznámení data vydání.

Reakce hráčů na tuto změnu, můžeme vidět na hlavním foru hry. Doufejme tedy, že autoři nebudou natolik hloupí, aby se drželi čistě MOBA systému.