Transformers Silvestr 2017

Jsou před námi poslední hodiny tohoto roku, než však vstoupíme do Nového roku 2018, pojďme se společně ještě ohlédnout za rokem 2017.

Rok 2017 se nesel ve znamení nového již pátého Transformers filmu: The Last Knight, ten vstoupil u nás do kin dne 22.06.2017. Podle slov režiséra Michaela Bay byl toto jeho poslední Tranformers díl. Je brzy nad tím teď přemýšlet, příští rok svůj slib ovšem splní protože režie Bumblebee movie se ujal Travis Knight.

Zároveň v roce 2017 uplynulo 10 let od vydání prvního Transformers filmu, za tu dobu si filmový Transformers prošli velkými změnami a také obdrželi nejednu kritiku ze strany fanoušků. Vzhledem k tomu, že Hasbro plánuje i nadále vydávat Transformers filmu uvidíme, zda se sólovka s Bumblebeem vydaří.

Na konci dubna byla spuštěna poslední série Robots in Disguise s poditulem Combiner Force, poslední 26 díl jsme měli možnost vidět 4.11. Volného pokračování se dočkáme v příštím roce, pod názvem „Cyberverse.“

A následně po konci Robots in Disguise se začal vysílat web seriál Titans Return, pokračování web seriálu Combiner Wars. Posledních dílů se dočkáme v prvních týdnech nového roku. Poté by nás měla čekat poslední část trilogie Prime Wars a to Power of the Primes.

I tento rok nás bohužel opustili další hvězdy, z Transformers to byl Dick Gautier, dabér Hot Roda/Rodima Prima z Generation 1 seriálu. Bylo mu 85 let. 21. 7. ve věku 41 let nás navždy opustil zpěvák skupiny Linkin Park, Chester Bennington. Linkin Park pro Transformers nahrály dvě písně dvě písně, New Divide a Iridescent. Čest jejich památce.

Co se komiksů týče, tak v lednu 2017 začala vycházet série Optimus Prime, odehrávající se převážně na Zemi. Komiksové série která započala svoji dráhu v sérii Robots in Disguse (nemá nic společného se seriálem), později nazývanou The Transformers vol. 2.. Ve stejnou dobu začala vycházet i další série Lost Ligh, která se odehrává někde ve vesmíru, tato navazuje na sérii The Transformers: More than Meets the Eye. Till All Are One Annual 2017 s názvem „The Chosen One“ byl zdá se posledním dílem série Till All Are One, která se odehrávala na Cybertronu.

 

V roce 2018 nás čekají další projekty, ať už půjde o Bumblebee movie, Cyberversy, Power of the Primes či další díly komiksových sérii určitě si bude co užít.

Tímto bychom vám tedy rádi všem popřáli za celý Transformers administrační tým příjemný vstup do Nového roku 2018.