Transformers: Rise of the Beast – 01/2021

Po delší době tu máme novinky ze světa filmového Tranformers

Kolem filmových TF se toho událo v poslední době hodně, pro shrnutí informací doporučujeme shlédnout video od Jorsska, který se tímto tématem před několika měsíci zabýval.

Rise of the Beast má již stanovenou premiéru a to, 09.06.2023, původní termín 24.06.2022 se zrušil.

Rise of the Beasts režíruje Steven Caple Jr. a hrají v něm Anthony Ramos, Dominique Fishback, Luna Lauren Valez, Peter Cullen jako Optimus Prime a Ron Perlman jako Optimus Primal.

Na zahraničních stránkách se objevovaly fotografie z natáčení, které probíhalo poslední dobou v Peru, takže můžeme zatím vidět alt módy jednotlivých robotů, kteří se ve filmu objeví, níže se můžete podívat na některé z těch, co již byli odhaleni.

Jako první tu máme skupinovou fotku alt-módů Autobotů, kde se představují: Optimus Prime, Bumblebee, Mirage, zatím tajemná dodávka VW a Arcee.

Na druhém snímku vidíme Terrorcony:  Scourge, Nightbird a oranžový náklaďák.

Nightbird – Terrorcon, v robotickém režimu bude nosit obličejovou mastku a kápí, na snímku s Mirage.

Natáčení se v říjnu přesunulo do města Cuzco, kterés se nachází na jihu Peru, zde se všechny automobily/náklaďáky/motorky, projížděly po ulicích Cuzco, aby tak mohly vzniknout filmové záběry. Místní fanoušci tedy měli možnost vidět vše na živo a o tom vzniklo níže uvedené video.

Další záznam z Tic Toku pochází rovněž z Cuzco, kde můžeme vidět automobilovou honičku Optima Prima, Arcee a Scrourge místními ulicemi, dále zde driftuje Mirage a za nimi se valí další auta, která můžou a nemusí být další postavy ve filmu.

Na konci října režisér Steven Caple Jr., na svém instagramu ohlásil, že natáčení je úspěšně skončené, režisér se vrátil do USA, aby dohlédl na postprodukci.

Nakonec ke konci natáčení v Peru jsme dostali odpověď, kdo jsou dvě vozidla VW a oranžového náklaďáku. Volkswagen je Wheeljack a oranžový náklaďák je terrorcon Battletrap. Štáb přeci jenom zůstal ještě do půlky listopadu v Abra Malaga v Cuzco, kde dotáčí scény do filmu.

Další novinky se budeme snažit vám přinést co nejdříve, bohužel v aktuální situaci, to nebylo vždy možné, ale budeme se i nadále snažit.

„Til are all one“

Použité materiály: Tfw2005.com