Transformers Prime vývoj seriálu

Transformers Prime vývoj seriálu

Polygon Pictures, plánuje společný podnik pro Prime sérii.

Polygon Pictures INc. Japonská vedoucí CG produkční firma, řekla že plánuje vytvořit společný podnik s malajským digitálním animačním studiem, pro produkování 3. série Prime.

Polygon Pictures and Silver Ant Sdn. Bhd. plánují stvořit Silver Ant PPI Sdn. Bhd. v lednu 2013.

Transformers Prime je plně CG animovaný televizní seriál, čerpající z figurkové, komiksové a filmové adaptace. Seriál se začal vysílat v USA v roce 2010 a to na kanálu Hub. A v Japonsku měl konečně premiéru v dubnu tohoto roku.

Televizní seriál získal ohlas u kritiků, díky jeho vysoce kvalitním, snímkům vytvořené Polygon Picturec. Seriál vyhrál cenu „Daytime Entertainment Emmy Awards“.

Polygon Pictures se podílí například na tvorbě animovaného seriálu „Star Wars: The Clone Wars“.

Silver Ant je jedním z předních animačních studií v Malajsii. Jeho originální 3D animovaný snímek „SeeFooD“, se dostal až do 90 zemí a regionech.

Společný podnik, Silver Ant PPI, bude spolupracovat s místními univerzitami, rozvíjet kreativní schopnosti prostřednictvím zaměstnanců z Polygon Pictures a hodlá vytvořit koordinovaný systém řízení výroby, aby sloužil jako rychlý, vysoce kvalitní základní obsah produkce v zemi.

Polygon Pictures rovněž hodlá rozšířit svou licenci podnikání v Asii prostřednictvím „tie-up“ s Ant Silver.

A co to znamená pro nás? Tak podle všeho se Malajsie výhodná destinace pro kreativní firmy. Dále to může znamenat, že se dočkáme vylepšené grafiky v seriálu a můžeme též doufat, že Prime Beast Hunters sérií, která má sčítat pouhýh 16 epizod nekončí.