Transformers Prime: nové informace o 19. díle

Transformers Prime: nové informace o 19. díle

Seriál se řítí dopředu a tak se objevují stále nové a nové informace o dílech, které nás čekají.
A my je pro vás máme právě zde.

Už v pátek 7. 9. se dočkáme nového dílu “New Recruit” a v něm i nového člena autobotího týmu, dohody o tom kdo to je stále trvají. Autobot se totiž pyšní číslem 38 na boku, jako měl Smokescreen, na hlavě má červené pláty- růžky, jako Prowl, barvou a stavbou těla připomíná, Jazze. Ale jisto budeme mít až v pátek.

Další novinkou, která se objevila na zahraničních stránkách je větší popis episody 19 “Human Factor“ Jak už jsme vás informovali v předchozích článcích. V tomto díle se opět setkáme se Silasem.

Tento velmi houževnatý člověk a velitel jednotky MECH, nemá nikdy dost. A po probuzení ve svém novém těle, vidí najednou svět v jiných barvách. A tak se rozhodne, že vyhledá Megatrona s nadějí, že bude mít možnost se připojit k Decepticonům.

Otázkou zůstává, zda Megatron někoho takového na své lodi přijme. Paktovat se s lidmi není zrovna moc decepticonský způsob, opět se seriál točí kolem událostí z G1, kde se coni spřáhli s DR. Arkevillem, ale jak se nakonec situace vyvine, se dozvíme 14. 9.

Trailer na 18 díl