Transformers: Cyberverse – novinky 1/2018

Po delší době tu máme pár nových informací ohledně připravovaného seriálu „Cyberverse“ volného pokračování „Robots in Disguise“.

Již v předchozích novinkách jsme Vás informovali o skutečnosti, že jsou zatím známi postavy Autobotů a to Bumblebee, Windblade a Optimus Prime. Nyní tu máme potvrzenou informaci, že za Decepticonskou stranu je zde potvrzená Slipstream, seekr fembotka.

V Robots in Disguise byla postava Slipstream, jeden z mini botů, učedníků Drifta. Nyní to vypadá, že se Slipstream vrací ke své původní podobě známé z Animated. Dabérka, která se zhostí této role je Lianne Marie Dobbs, své nadšení z role zveřejnila fotografií na svém instagramu.

Dan Salgarolo, který spolupracoval na „Robots in Disguise“, jako asistent spisovatelů a koordinátor scénáře. Na svém Twitteru potvrdil, že se stal členem produkční posádky Transformers: Cyberverse.

Na blížícím se EXPO 2018 budou zřejmě odhaleny další podrobnosti ohledně chystaných Transformers seriálů: Cyberverse a Rescue Bots Academy, včetně tak i nového filmu Bumlebee movie.

A na závěr se můžete podívat na zatím jediný obrázek, který zahraniční stránky zveřejnily z nadcházejícího seriálu a to alt-mode Bumblebeeho.