Transformers: Bumblebee – nové informace 8/2018

Máme tu pro Vás novinky ze světa Transformers. Pojďme se společně podívat co nejnovějšího přinesly uplynulé týdny.

Už je to nějaká doba, co jsme mohli vidět první trailer/teaser k Bumblebee movie a určitě Vás všechny překvapila a některé i potěšila scéna, kde byla viděna nová postava znázorňující seekra.

Informace ohledně jména seekra se dlouhou dobu držely v tajnosti, ale znalí fanoušci Transformers měli jasno hned na první pohled. Přesto pokud jste háklivý na spoilery. Již nyní je jasné, že se jedná o Decepticona Starscreama.

Pokud jste zaregistrovali úvodní slova hned na začátku traileru „Něco ti povím, řidič si auto nevybírá, auto si vybírá řidiče. Je to tajemný pouto mezi člověkem a mašinou.“ a byla Vám zvláště povědomá, tak se jedná o slova Bernieho Mace alias Bobby Bolivia z Transformers (2007), kdy si Sam vybírá v bazaru své první auto a na scénu se dostane právě Bumblebee.

Příští týden začíná v San Diegu Comic Con, kde se představí i Bumblebee movie, nyní se však na internet dostala fotografie dvou Decepticonů z filmu.

Červená Plymouth Satellite je fembotka jménem Shatter a její dabérka je Angela Bassett (Black Panther – královna Ramonda), modrý AMC Javelin se jmenuje Dropkick a dabovat ho bude Justin Theroux.

Dle sdělení režiséra Knighta, by tyto dvě postavy měly míti více prostoru. Knight rovněž tímto porušil tradici, kdy jsou Decepticoni primárně znázorňování v módech aut, namísto letadel a stíhaček.

Použité materiály – www.tfw2005.com