Transformers: Bumblebee – nové informace 7/2018

Máme tu pro Vás novinky ze světa Transformers. Pojďme se společně podívat co nejnovějšího přinesly uplynulé týdny.

Před pár týdny jsme měli možnost vidět úplně první trailer/teaser Bumblebee movie. První ohlasy vypadají zatím dobře, uvidíme jak si film povede dále, premiéra má přijít na Vánoce 2018 a je tedy ještě spousta času na to dozvědět se další informace.

Zatím všechny Transformers filmy měly to štěstí, že hudbu k nim dělal Steve Jablonsky, určitě si každý vzpomene na přílet Autobotů na Zemi za zvuku „Arrival To Earth“.

Bohužel smutnou zprávou je, že pro Bumblebee movie tento úžasný skladatel hudbu již skládat nebude. Sám Steve Jablonsky se oficiálně přes svůj FB profil fanouškům omluvil, že nebude tohoto již součástí. Dle jeho slov je Bumblebee zcela odlišný od filmů Michaela Baye. Je vděčný, že jeho hudba je spojována s těmito filmy, ale nyní je čas na něco nového.

Paramount vydal nové krátké video zaměřující se na režiséra Travise Knighta, který hovořil o nadcházejícím filmu.

Na CineEurope 2018 se objevil propagační vysoce detailní, kartónový Bumblebee. Vzhledem k tomu, že zde mělo Paramount Pictures i svou přednášku, se k nám další informace o filmu dostanou snad co nejdříve.

První díl komiksového prequelu k Bumblebee movie by měl vyjít již na konci července 2018.

Děj se odehrává 20 let před událostmi ve filmu Bumblebee. Půjde o čtyřdílný příběh ve stylu Jamese Bonda. V roce 1964 David Reeve, agent P.R.O.G.R.A.M.M.E., jde po zločinecké organizaci E.I.D.O.L.O.N….s pomocí malého Autobota. První stránky komiksů si můžete prohlédnout zde.

Použité materiály – www.tfw2005.com