Transformers: Bumblebee – nové informace 15/2018

Ještě nedávno jsme tu měli léto a první Bumblebee movie trailer, po němž někteří nemohli dočkat prosince. Uteklo to jako voda a před námi je poslední týden do stanové premiéry filmu.

Minulý týden proběhla premiéra filmu v čínské divadle v Los Angeles. Lorenzo di Bonaventura zde uvedl, že slýchával od fanoušků, že chtějí G1 film ale to nemohl bohužel splnit, dokud se neobjevil Travis Knight. Ten se samozřejmě na premiéře svého prvního hraného filmu objevil, stejně tak i jako další osobnosti.

Níže si můžete shlédnout záznam z premiéry.

Co se Travise Knighta týče, tak ten uvedl, že se vrací do Laika Studios, aby pokračoval v práci na svých další projektech. Sám Travis uvedl, že se chtěl po Bumblebeem vrátit zpět do Laiky a pokračovat v animovaných filmech. V tuto chvíli nemá režisér žádné plány pokračovat v Transformers filmech. Ovšem je možné, že zůstane jako tvůrčí konzultant pro nadcházející filmy, v této pozici momentálně působí Michael Bay.

Dle zpráv hledá momentálně Paramount Pictures režiséra pro Transformers: Optimus Prime. Doufáme, že se bližších informací dočkáme již brzy. Lorenzo di Bonaventura dále uvedl, že další filmy Transformers budou úplně jiné, než původní série od Michaela Baye.

Zatím je dle kritiků film hodnocen velice pozitivně. Níže se můžete ještě podívat na některé fotografie z premiéry filmu.

A na závěr ještě pár filmových plakátů.

Premiéra je stanoven na 21.12.2018, v ČR je premiéra uvedena na 27.12.2018, ovšem některé kina již nyní nabízejí možnost předpremiéry na 19.12.2018. Proto ať už využijete jakéhokoliv termínu projekce, věříme že film splní všechna Vaše očekávání.

Použité materiály – www.tfw2005.com