Transformers: Bumblebee – nové informace 13/2018

Po delší době Vám opět přinášíme nějaké informace o blížícím se filmu.

Časopis SFX vydal listopadové číslo, které patřilo více méně blížícímu se filmu Bumblebee, článek obsahoval informace o filmu, včetně návrhu Bumbelbeeho. Rovněž zde zmínili, že se ve filmu objeví dále z řad Transformerů, Shockwave, Soundwave, Ravage, Starscream a Blitzwing. Níže si můžete na některé stránky z časopisu podívat.

Zábavný časopis Jay-Carpet odhalil zbrusu nový mezinárodní plakát pro Bumblebee movie.

Film má premiéru stanovenou 21.12.2018, u nás v ČR je premiéra stanovena na 27.12.2018, k velkému překvapení tak je, že ruští fanoušci mají premiéru stanovenou již na 13.12.2018, alespoň tak uvádějí na svých stránkách www.pluggedin.ru.Dalším překvapení je, že Bumblebee movie bude označen PG-13, kvůli sekvencím se sci-fi akčním násilím.

Oficiální webová stránka Bumblebee movie vydala zcela novou internetovou videohru pro všechny fanoušky blížícího se filmu. Níže se můžete podívat na ukázku ze hry a zahrát si jí můžete zde.

Zahraniční stránky přicházejí s informací, že Paramount Pictures bude i nadále spolupracovat s firmou Hasbro na produkci filmů o Transformers. Zřejmě již nemůžeme čekat žádné pokračování po The Last Knight, je možné, že se bude jednat o další spinoff, jako je teď Bumblebee, uvidíme, co nám budoucnost přinese.

A na závěr se můžete podívat na další trailer Bumblebee movie a TV spot.

3. trailer

Použité materiály – www.tfw2005.com