Transformers: Bumblebee – nové informace 10/2018

Máme tu pro Vás novinky ze světa Transformers. Pojďme se společně podívat co nejnovějšího přinesly uplynulé týdny.

Zahraniční stránky zveřejnily další fotografii ze filmu, tentokráte zde máme Bumblebeeho s Charlie, která drží Beeho hlavu a dívá se na něj. Další důkaz toho, že Bumblebee movie půjde úplně v jiném duchu, než Transformers od Baye.

David Sobolov, dabér, který např. propůjčil svůj hlas Shockwavemu v Transformers Prime na svém Twitteru uvedl, že se připojil k týmu Bumblebee movie. Svoji roli však ještě odhalit nemůže, ale již brzy k tomuto dojde. Spekuluje se však, že by mohl dabovat Blitzwinga, ale potvrzené informace ještě nemáme.

Ve spojených státech se po divadlech objevily transparenty s postavou Bumblebeeho lákající na blížící se film.

Další propagační materiály se objevily na Comic Con Africa, který začíná dnes 16.09.2018. Kontejner s „broukem“ a dalšími materiály přivezl sám Optimus Prime, tedy alespoň jeho alt mód.

A na závěr si můžete zkrátit čas čekáním na další novinky, třeba hrou. Tu na svých oficiálních stránkách zveřejnilo Hasbro. Nese název „Music Mix“, a vy si v ní můžete po vyřešení hádanek a skládaček odemknout hudbení skladby. Všechny písně jsou inspirací 80 let a jsou velice návykové.

Hru si můžete zahrát zde, přejeme příjemnou zábavu.

Použité materiály – www.tfw2005.com