Transformers 4 v Londýně a Michael Bay vrací úder

Transformers 4 v Londýně a Michael Bay vrací úder

Máme pro vás nové informace ohledně připravovaných Transformers 4. Zahraničních stránky uvádějí, že čtvrté pokračování by se mělo natáčet v zámořských státech a jedním z nich by měl být i Lodýn. Ano v roce 2012 Londýn hostil Olympijské hry, v roce 2013 bude hostit Michaela Baye při natáčení čtvrtého Transformes filmu. To nemusí to být na stejné úrovni, ale určitě bude zajímavé sledovat, jak to nakonec dopadne.

Druhou novinkou, je vyjádření Michaela Bay na rozhovor Hugo Weavinga, který jste si mohli přečíst v minulém článku.

Vypadá to, že Bay neocenil Weavingovi připomínky o jeho roli v Transformers trilogii. Na svých oficiálních stránkách vypálil své vlastní připomínky. Ovšem tyto připomínky, byly ze stránek už odstraněny, ale zahraničním stránkách, se je podařilo ulovit ještě předtím, než byly odstraněny. Nyní si je můžete přečíst i vy.

„Dělá se vám někdy špatně z herců, co dostávají 15 milionů dolarů za odehrání, nebo dokonce 200 tisíc dolarů za komentátorskou práci, která je za svižnou hodinu a tři čtvrtě hotová, a pak si stěžují jak těžké to pro ně bylo? Se všemi problémy, kterým čelí náš svět dnes, si tito reptající herci opravdu myslí, že lidé co čtou zprávy, se skutečně starají o triviální stížnosti, že jejich práce nebyla „umělecký dost“ nebo „naplněna dostatečně“? Hádám, že Hollywoodský reportér si to myslí.

Co se stalo s lidmi, kteří měli integritu (bezúhonnost, celistvost), kteří odvedli práci, dostali zaplaceno za svou tvrdou práci a jen se usmály? Byly rádi, že mají nějakou práci, natož práci, která je ohodnocena více, než práce 98% lidí v Americe.

Mám úžasný nápad, pro všechny ty stěžovatele: Mohou dát všechny své “nešťastně vydělané peníze“ do báječné záchrany slonů. Je to „David Sheldrick WildlifeTrust“ v Africe. Budu odpovídat za prostředky, které darovali.“