Transformers 4: Nové alt módy

Transformers 4: Nové alt módy

Kromě informací o natáčení se po internetu objevují i obrázky aut, která se objeví v připravovaném pokračování Transformers 4.

Zatím se jedná pouze o Autoboty, kdo by se v připravovaném pokračování jako auto měl objevit, můžete zjistit níže.

  • Optimus Prime

Na rozdíl od první trilogie bude mít Optimus změněný vzhled. Tento vzhled je již potvrzený a vypadá to, že stejně jako v seriálu Beast Hunters, tak i zde bude Optimus více nabušený. Ovšem k vidění je i Optimova zrezivělá verze.


Optimus Prime


Optimus Prime

  • Bumblebee

Na Bumblebeeho jsme byli zvyklý, jako na žluté Camaro, v Transformers 4 tomu nebude jinak. Akorát tentokráte to bude Camaro SS ročníku 1967 ve žlutočerné barvě, na jakou můžeme být v současné době zvyklý v seriálu Beast Hunters.


Bumblebee

  • Ratchet nebo First-Aid?

Ratcheta určitě všichni znáte z původní filmové trilogie, kde ve třetím filmu změnil svou barvu na zelenou. Na scéně se objevila záhadná bílá ambulance a všechny napadlo hned, že to musí být Ratchet. Ovšem je tu také možnost, že se jedná o novou postavu First-Aida, také zdravotníka. Toto není zatím vůbec jisté.


Ambulance

  • Hound

Nováčkem v týmu Autobotů, ovšem ne v Transformers světe je Autobot Hound, který zde bude mít vojenský mód auta.


Hound

  • Drift

Zatím nepotvrzené jméno Autobota, který je znán spíše z komiksových sérií. Jako bývalý Decepticon Deadlock a nově Autobot Drift, který k boji využívá výhradně své meče.


Drift

  • Slingshot

Druhé nepotvrzené jméno. Slingshot je podle Generacion 1 členem Airbots, prvních Autobotů, kteří mohli létat.


Na oficiálních stánkách Michaela Baye se ovšem objevily i další obrázky aut, ale žádné další informace k nim nebyly poskytnuty. Zda se jedná o Autoboty, nebo Decepticony a na jména si budeme také muset počkat. Jedná se o auta Lamborghini Aventador LP 2013 700-4 Coupe a Pagani Huayra 2013.


Lamborghini


Pagani Huayra

Také o závodním voze Sonic RS Jacka Raynora, nejsou zatím žádné informace, zda bude též zastupovat postavu Autobota, Decepticona, nebo bude úplně něco jiného.


Sonic RS

V tomto videu uvidíte odvoz dvou pronajatých aut, která budou použita pro postavu Marka Wahlberga.