PragoFFest je už za dveřmi!

PragoFFest je už za dveřmi!

Jako každým rokem, i letos se na náš řítí jeden z velký festivalů her, seriálů, anime, comicsu a další popkultury převážně se sci-fi a fantasy tématikou. Od 31.1. do 3.2. 2013, proběhne v Praze v Modré škole na Hájích PragoFFest.

Letošní ročník přináší přes 60 konzolí, 50 počítačů, 40 stolů deskových a karetních her a přes 450 pořadů.

Návštěvníci si mohou do sytosti zahrát pestrý výběr her – od videoher přes hudební, taneční, deskové, karetní, miniatur až po hry na hrdiny. Dále je připravován bohatý přednáškový program, besedy, projekce, soutěže a workshopy jsou připraveny pro fanoušky seriálů a filmů Harry Potter, Hobit, Pán prstenů, Star Trek, Star Wars, Stmívání, Hra o trůny… Ve spolupráci se spisovateli, výtvarníky, redaktory, odborníky a vědci je připravován program věnovaný vědě a technice, fantastické literatuře a historii.

Ve speciálním programu lze najít Večer fantazie s pestrým programem včetně kostýmové soutěže, divadelní představení Příběh geeka, světelné show a křtů knižních a herních novinek, venkovní ohnivou show, IQ test Mensy ČR, manga knihovničku, výstavu obrazů, tombolu a mnoho dalšího.

Novými programovými liniemi jsou kromě LegendConu také My Little Pony Noc a ComicsCon, který by pro vás mohl být opravdovým lákadlem. Dočkáte se v něm pořadů věnující se tématice: Avengers, Green Arrow, Spider-Man, X-Men, Marvel – ostatní, DC – ostatní apod.

Z návštěvy PragoFFestu si jistě odnesete pozitivní zážitky, další lapače prachu v podobě sošek, figurek a jiných předmětů, nebo se ve vás probudí tvořivý duch a rozhodnete se vytvořit si nějaký kostým, nebo připravit si na příště nějakou svou přednášku…

Více na:
http://www.pragoffest.cz/