Nový Kreon Micro-Changer

Nový Kreon Micro-Changer

„KRE-O Transformers stavebnice, pozvedněte své stavitelské schopnosti na novou úroveň, postavte si svého autobota, nebo decepticona v jednom ze dvou režimů: Vozidla nebo Transformera. V režimu vozidla můžete otevřít dveře a dovnitř vložit Kreona, vystřelovat rakety, nebo simulovat let. Sada obsahuje 300 kostek a dílů a dva Kreony.“

Takto vypadají slogany, které naleznete u popisků ke stavebnicím KRE-O, které jsou k dostání i u nás. Z autobotů je to například Bumblebee, Ratchet, Optimus Prime a Ironhide; z decepticonů: Megatron a Starscream.

Kromě stavebnice, ze které si postavíte Transformera, jsou tyto stavebnice známé tím, že mají i malé Kreony. Ti vypadají, jako figurky, které máte v Legu.

O Kreonech jste se již mohli dozvět z mého článku Comic-Con 2012, kde též byli představeni Kreoni.
Společnost tedy přichází s další kolekcí, Kreon Micro-Changer, kteří na rozdíl od ostatních Kreonů, mají možnost se transformovat do dvou módů.

Tito noví Kreoni, by měli vyjít na konci srpna, jedna forma jejich koupě bude v samostatném tajemném balíčku, obsahujíc dohromady 32 figurek, ve kterých můžete najít 6 nových Kreonů, mezi nimimž budou: Crankstart, Waspinator, Galvatron, Sunstorm, Scorponox a Spinister. Balíček ovšem nezaručuje, že v něm budete mít všech 6 nových Kreonů.

Pro zajímavost uvádím pár reklam, kde se právě malý Kreoni vyskytují.


Kreon-Crankstart


Kreon-Waspinator


Kreon-Galvatron


Kreon-Sunstorm


Kreon-Scorponok


Kreon-Spinister